Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

BeneventoInter

Inter, tre gola te pesuar ne 7 javet e para: me mire eshte bere vetem ne sezonin 1966/67…

03/10/2017, 11:04 |

Ne historine e saj Interi ka pesuar me pak se 3 gola pas 7 javeve te para te kampionatit vetem nje here, ne 1966-67: ne pankine ka qene Helenio Herrera dhe lojtaret ishin ato te skuadres legjendare.

Notat nga Gazzetta – 8 epike per Brozovic, me pas 6-ta dhe nota jo kaluese. Mbrapa vetem Skriniar…

02/10/2017, 10:06 |

Jane plot gjashte notat poshte gjashtes nga Gazzetta dello Sport per lojtaret e Interit qe zbriten dje ne fushe ndaj Beneventos.

3/4 ne mbrojtje kane note jo kaluese: D’Ambrosio eshte me i dobti me noten 5, … Read More

Gazzetta – Dyshimet e zakonshme per Spalletin: ja formacioni i mundshem

30/09/2017, 13:04 |

Cili Inter ne Benevento pyet Gazzetta dello Sport, qe tenton te jape vete nje pergjgije: “Dyshimet per njembedhjeteshen titullare jane te lidhura gjithmone me te njejtat pozicione, me tete lojtare gjthmone titullare dhe balotazhet e zakonshme per mbrojtesin … Read More

Spalletti po vlereson module te tjera per Interin e tij. Po provohet 4-4-2 me Eder dhe 4-3-3 me…

29/09/2017, 10:00 |

Pas fitores se vuajtur me Genoan, kampionati i Interit te dielen do te rifilloje nga sfida me Beneventon, e cila ende nuk ka fituar asnje pike ne klasifikim.

Spalletti po punon ne Pinetina per ta pergatitur … Read More