Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Benito Lorenzi

110Inter – Benito Lorenzi dhe limoni me helm

19/11/2017, 10:12 |

Benito Lorenzi eshte nje legjende e historise te interit. Ka fituar dy kampionate, ka shenuar 142 gol, dhe ka cmendur kundershtaret, jo vetem me golat e tij…

Derby i vitit 1957-58. Eshte i fundit per Beniton. Ndeshja … Read More