Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 6, 2022

Scroll to top

Top

beppi pillon

Pillon: “Shitje e Interit tek Thohir? Shpresoj qe Moratti…”

07/09/2013, 16:41 |

Bepi Pillon, i ftuar ne Sportitalia, gjate transmetimit “Speciale Calciomercato”, eshte ndalur per te diskutuar kalimin e shoqerise zikalter nga Moratti tek Thohir“Do te me vinte shume keq nese Moratti do te largohej sepse eshte historia e Interit dhe do … Read More