Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Berardi

Martial çelësi për të zhbllokuar transferimin e Perisic. Berardi mbetet një mundësi. Keita…

16/07/2017, 9:54 |

Ivan Perisic dje nuk ishte pjesë e skuadrës për miqësoren kundër Nürnbergut. Kroati, shkruan Gazzeta dello Sport, do të bëjë gjithçka që mos të niset për në Kinë me zikaltërit dhe pret që shpejtë të arrihet marrëveshja për … Read More

TuttoMercatoWeb – Inter me i terhequr per Berardin, nuk eshte prioritet per Spallettin

23/06/2017, 16:16 |

Nuk eshte akoma e qarte e ardhmja e Berardit, i impenjuar keto dite me Italine U-21 ne Europian.

Per sulmuesin e Sassuolos, sic thuhet nga TuttoMercatoWeb, nuk eshte nisur asnje oferte zyrtare nga Roma e cila … Read More

Sot kontakt Inter-Psg per Lucas Moura. Braziliani parakalon Berardin dhe Bernardeschin?

12/06/2017, 9:42 |

Sigurisht, duhet te vije nje oferte jo me e vogel se 50 milione euro, por Interi e di mire se e ardhmja e Ivan Perisic, sot per sot, eshte larg Milanos dhe natyrisht qe Ausilio dhe Sabatini po … Read More

Berardi deshiron vetem Interin: marreveshja eshte arritur tashme ndermjet Interit dhe lojtarit. Tani…

07/04/2017, 11:29 |

“Berardi i thote po Interit, do te jete ai blerja e pare. Sassuolo e vlereson tek 40-50 milione eurot: Caprari ne marreveshje?”.

Ky eshte titulli i Corriere dello Sport sot ne faqen e pare qe hedh … Read More

Nga Rodriguez deri te Berardi, ja kë po e ndjek Interi

06/04/2017, 12:59 |

Interi tashmë ka filluar përgatitjet për merkaton e radhës. Përveç një mbrojtësi qendror, nga Manolas te De Vrij e deri tek Van Dijk, klubi zikaltër është në kërkim edhe të një mbrojtësi të krahut të majtë dhe një … Read More

Pedulla: “Brozovic mund të largohet, dy goditjet e para do jenë…”

31/03/2017, 11:43 |

Eksperti i mirënjohur i merkatos, Alfredo Pedulla, ka dhënë konfirmime të rëndësishme në lidhje me merkaton e zikaltërve.

Pedulla është i bindur që zikaltërit i kanë në dorë dy lojtarë, Manolasin dhe Berardin: “Interi në verë … Read More

Inter: per nje Berardi qe vjen, eshte nje Candreva qe largohet? Chelsea gati te ofroje…

10/03/2017, 18:10 |

Ne pritje levizje te medha ne shtepine Inter per sezonin e ardhshem.

Kjo sepse Berardi eshte nje emer shume i nxehte dhe sipas Corriere dello Sport, duhet te shikohet me kujdes edhe situata e Candreves. Nga … Read More

Suning eshte e gatshme te mbylle per Berardin. Opsioni i Juventusit ka rene, ai deshiron Interin!

10/03/2017, 15:35 |

Corriere dello Sport eshte e sigurt: Domenico Berardi nga vera e ardhshme do te jete nje lojtar i Interit.

E perditshmja romane nuk ka asnje dyshim dhe kete gje e shkruan sot ne numri ne saj. … Read More

Corriere – Inter, meriton nje 7,5 per merkaton e Janarit me Gagliardini. Nga Manolas tek Verrati, ne qershor…

01/02/2017, 17:43 |

Corriere dello Sport vlereson shume lart merkaton dimerore te Interit me nje bote 7,5.

Pavarsisht ardhjes se Sainsbury, peshon shume perla Gagliardini. Pa harruar edhe zvogelimin e skuadres se bere nga Ausilio me largimet e Ranocchia, … Read More

Suning, cfare goditjesh: Oblak per Handa nese largohet. Nga Alexis te Verrati: te medhenjte ne shenjester!

24/01/2017, 17:56 |

Te gjithe konfirmojne: Suning, ne vere, do te ndertoje nje Inter te madh.

Gjithcka do te filloje nga mbrojtja. “Prioriteti eshte te meret nje mbrojtes krahu teper i forte, me mire nese eshte i majte – … Read More

Ital-Inter: ja te gjithe emrat e mundshem. Verrati nuk eshte i pamundur…

16/12/2016, 12:24 |

Revolucion Italian. Sipas Tuttosport, Suning ka gjetur pergjigjen e pyetjes se perse Interi nuk ka qene keto vite nje skuader fituese: mungon nje perberje italiane ne skuader, gje qe skuadrat e tjera e kane. 

Shembujt per … Read More

Berardi-Inter? Nese do te behet, do te behet vetem me para cash. Sassuolo nuk deshiron qe…

11/10/2016, 10:42 |

Ndjesia eshte se per Berardi Interi do te vere ne ‘pjate’ nje mal me para.

Ne ditet e kaluara kishte dal ne pah nje ze i cili tregonte se ka nje tratative per Domenico Berardi ndermjet … Read More

Berardi, Inter nuk dorezohet. Zikalterit jane te bindur se mund ta realizojne goditjen ne vere. Tre jane rruget…

05/10/2016, 10:04 |

Berardi, Berardi, vetem Berardi. Interi nuk dorezohet ne pisten qe te dergon tek talenti i Sassuolos, Domenico Berardi, dhe presingu per lojtarin do te vazhdoje edhe ne veren e ardhshme.

Per kete eshte e bindur Corriere … Read More

Inter, Suning ka vene ne shenjester disa talente te rinj Italian. Bernardeschi, Perin, Berardi dhe…

05/09/2016, 10:40 |

Njezet e shtate milione euro te shpenzuara per Made in Italy: keshtu u paraqit Suning ne Serie A, duke vene ne pjate 22 milione per Candreva dhe 5 per Caprari, lojtari 23 vjecar qe po shkelqen tek Pescara … Read More