Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Berardi

Sky – Berardi, Juventusi nuk ka me asnje te drejte blerje mbi te: detajet!

02/07/2016, 11:16 |

Vijne nga Sky Sport te rejat e fundit per sa i perket Domenico Berardit, me nje detaj teper te rendesishem qe duhet mbajtur ne konsiderate. 

“Lojtari ka kerkuar nje qendrim tek Sassuolo, pavarsisht te drejtes morale … Read More

Inter ka ‘po-ne’ e Berardit dhe Candrevas. Tashme…

02/07/2016, 9:28 |

Nuk jetohet vetem me Pjaca. Inter vazhdon te mbaje te nxehta edhe pistat qe e cojne skuadren zikalter drejt Berardit dhe Candrevas. 

Gazzetta dello Sport tregon situaten e merkatos zikalter: “Per Antonio Candrevan Interi nuk ka … Read More

Gabriel Jesus nuk e perjashton Berardin: perkundrazi, Interi i deshiron te dy per dy arsye…

01/07/2016, 10:31 |

Jo vetem Gabriel Jesus ne deshirat dhe mendimet e Interit te ri.

Perkundrazi, talenti brazilian pelqehet tmerresisht shume, por edhe blerja e Domenico Berardit eshte ne listen e Interit. Njeri nuk e perjashton tjetrtin, duke pare … Read More

Gazzetta – Berardi vs Candreva: jane te dy ne balotazh. Ja te rejat me te fundit!

25/06/2016, 9:45 |

Tashme eshte ndermjet Domenico Berardi dhe Antonio Candreva balotazhi per krahun e djathte te sulmit te Interit.

Gazzetta dello Sport tregon situaten pas ‘jo-se’ te Squinzit dhe rezistences se Lotitos.

Ja cfare shkruan Gazzetta ne numrin e saj … Read More

Corriere dello Sport – Berardi? Duket se i ka thene ‘po’ Interit madje duke i premtuar…

24/06/2016, 10:36 |

Ndermjet mbylljes nga ana e Squinzi dhe hapjes nga ana e Di Francesco, cfare do te beje Berardi?

“Thuhet se lojtari i ka thene ‘po’ klubit zikalter, duke i premtuar madje se do i kerkoje shitjen … Read More

Inter-Sassuolo, cfare intrige: Ranocchia ne tratativen Berardi? Acrebi…

23/06/2016, 10:08 |

Dite tratativash ndermjet Inter dhe Sassuolo. Ne diten e djeshme, Ausilio ka takuar ne milano drejtorin sportiv e Sassuolos, Angelozzin per te folur per Ranocchian dhe jo vetem.

Kerkesa e klubit zikalter per mbrojtesin qendror eshte … Read More

Inter-Sassuolo, takim per Ranocchian. Tjeter ‘jo’ per Berardin. Duncan e Acerbi…

22/06/2016, 18:52 |

Eshte i nxehte aksi i merkatos Inter-Sassuolo.

Te shumte emrat, te shumta tratativat gati per t’u bere te gjalla. Dite e rendesishme ajo e sotmja, me takimin e dy drejtorve sportiv Ausilio dhe Angelozzi. Sassuolo ka … Read More

Inter dhe Juve, lufte per Berardi: Zikalterit te gatshem te kalojne ne rruge gjyqesore! Tani…

22/06/2016, 9:33 |

Nje intrige me tre pale: Inter, Juventus dhe Sassuolo. Tre pale te perfshira ne fatin e nje lotjari te vetem, te Domenico Berardit.

Zikalterit kane arritur marveshjen me lojtarin dhe i kane bere nje oferte Sassuolos. … Read More

Gazzetta – Inter, sulm ndaj fuqise se Juves: Muzika po ndryshon. Jo vetem Berardi, por…

21/06/2016, 15:24 |

Inter-Juve, sfide totale ne merkato. Kete gje e tregon “Gazzamercato”, qe duke u nisur nga ceshtja Berardi spostohet edhe ne situata te tjera.

“Eshte sinjali i pare i ndryshimit te muzikes. Super-fuqia e futbollit italian ne … Read More

Sky – Berardi, Sassuolo nuk deshiron ta shes. Vetem ne rast se lojtari…

21/06/2016, 0:28 |

Sic raportohet nga Sky Sport, sa i perket Berardit, Inter ka provuar ne ditet e fundit duke i prezentuar Sassuolos nje oferte te rendesishme.

Megjithate klubi per momentin nuk ka si synim qe ta ve ate … Read More

Inter e ka seriozisht per Berardi: Ja oferta! Operacion 50 milione eurosh. Tani…

20/06/2016, 9:27 |

Vijne te reja te rendesishme per sa i perket sulmuesit te krahut qe eshte ne kerkim Interi. Historia eshte e njohur: per te kompletuar repartin e avancuar duhet nje sulmues krahu me vlere. “nje Perisic” per krahun tjeter.

Read More

Berardi-Inter, zikalterit ofrojne 25 milione. Sassuolo deshiron ta mbaj por lojtari ka fjalen e fundit

20/06/2016, 1:59 |

Me 28 qershor futja ne klub e Suning do te behet ne menyre zyrtare, atehere kur do te mbahet edhe mbledhja e Keshillit Administrativ

Por nderkohe jane bere disa operacione ne merkato. Eshte bere nje tentative … Read More

Inter, interesimi per Berardin eshte konkret por lojtari eshte i pashitshem. Candreva…

20/06/2016, 0:54 |

Sic thote Gianluca Di Marzio te Sky SPort, interesimi i Interit per Berardin eshte konkret. Ne ditet e kaluara zikalterit kane pasur kontakte me Sassuolon dhe me lojtarin.

Versioni zyrtari i Sassuolos eshte qe lojtari eshte … Read More

Pedulla: “Interi e ka seriozisht per Berardin: gati 25 milione cash! Lojtari ka refuzuar Juven dhe tani…”

19/06/2016, 19:06 |

Ka refuzuar tashme Juventusin, duke shprehur deshiren e tij per te qendruar edhe nje vit te Sassuolo, por nese e kerkon skuadra e tij e zemres atehere kartat ne tavoline per Domenico Berardin mund te ndryshojne. Sic raporton eksperti … Read More