Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Bereszynski

“Po, isha ne kontakte me Interin! Eshte nje klub i madh por pastaj moren Vrsaljko. Por..”

24/08/2018, 22:41 |

Emri i tij ishte lidhur disa here me Interin gjate merkatos se veres.

Po flasim per mbrojtesin e krahut te djathte te Sampdorias, Bartosz Bereszynski qe edhe personalisht ka pranuar se ka qene ne kontakte me Inteirn gjate merkatos.

Por … Read More

Si sot nje vit me pare goditja Skriniar! Tani nje takim tjeter me Samp per dy lojtare te tjere. Oferta…

11/05/2018, 11:32 |

Nje vit me pare goditja Skriniar.

Por edhe kesaj radhe, Inter dhe Sampdoria mund te rikthehen te bejne marreveshje bashke: me valixhet ne dore drejt Milanos, sipas Corriere dello Sport, duket se jane Dennis Praet dhe Bartosz Bereszynski.

Me sa … Read More

Ne rast se Cancelo nuk blihet, mbrojtesi i ri i krahut do te vinte nga Sampdoria

16/03/2018, 12:07 |

Nese Interi do te vendoste te mos shpenzonte 35 milione euro per Cancelon, atehere do te tentonte te blinte mbrojtesin e krahut te Sampdorias, polakun Bereszyinski.

Interi keshtu, per sezonin e ri, po sheh jo pak ne shtepine e Sampdorias.

Read More