Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

berlusconi

Inter-Thohir, koha kur Berlusconi sulmonte Morattin: “Shikoni ku e ka shitur Interin, une Milanin tim…”

07/07/2018, 20:01 |

Ishte maji i 2015 dhe Silvio Berlusconi ishte duke negociuar shitjen e Milanit.

I intervistuar nga Telenord, ish-presidenti i Milanit i kishte leshuar disa deklarata ngacmuese Massimo Morattit per shitjen e Interit te Erick Thohir.

Berlusconi thoshte, sic do te … Read More