Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Bernardeschi

Janë takuar Ausilio dhe agjenti i Bernardeschit, bisedimet në fazë të avancuar: në qoftë se largohet Perisic…

29/04/2017, 10:06 |

Sipas raportimeve në edicionin e përditshëm të Gazzetta dello Sport, gjatë ditës së djeshme në Milano është zhvilluar një takim në mes të Piero Ausilios dhe Beppe Bozos, agjentit të Frederico Bernardeschit. Interi nuk ka hequr dorë nga … Read More

Nga Rodriguez deri te Berardi, ja kë po e ndjek Interi

06/04/2017, 12:59 |

Interi tashmë ka filluar përgatitjet për merkaton e radhës. Përveç një mbrojtësi qendror, nga Manolas te De Vrij e deri tek Van Dijk, klubi zikaltër është në kërkim edhe të një mbrojtësi të krahut të majtë dhe një … Read More

Pedulla: “Joao Mario eshte dhurata e Suning per Interin. Kontakte per Bernardeschin…”

08/07/2016, 0:23 |

Joao Mario eshte emri me i nxehte i oreve te fundit.

Nje mesfushor qe pelqehet per shkak se mund te luaj ne role te ndryshme, per personalitetin dhe sepse mund te rritet akoma. Dhe sic duket … Read More