Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

berni

Carrizo me temperature, Handanovic i ftohur: emergjence totale ne porte per Interin! Sot meret vesh nese…

14/01/2017, 11:02 |

Me sa duket eshte emergjence totale ne shtepine Inter per sa i perket portierit qe do te zbrese ne fushe ndaj Chievos. Edhe pse mendohet qe Samir Handanovic te mos kete asnje problem qe te zbrese ne fushe, … Read More

Handa ne dyshim, United ne pole. Eshte idea Perin per porten zikalter, Mirante portier i dyte…

21/05/2015, 21:34 |

Portat e hapura ne shtepine e Inter, merkato zikalter e portiereve ndezet.

Kapitulli hapet me me rolin e titullarit, Samir Handanovic, pozita e te cilit mbetet ne dyshim, ndonese ka pasur takime mes Ausilios dhe Pastorellos (agjenti i lojtarit) ku eshte … Read More