Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

biabiany

Sky – Merkato, tratative mes Inter dhe Parma: Biabiany e Dimarco drejt shitjes

27/06/2018, 23:49 |

Interi dhe Parma duket se kane nisur nje tratative merkatoje. 

Emilianet qe sapo jane rikthyer ne Serie A jane ne kerkim te lojtareve te duhur per te perfocuar ekipin e tyre.

Dhe dy prej tyre duket se i kane … Read More

Merkato, tratative e avancuar me Genoa per Pinamonti. Biabiany kerkohet nga…

24/06/2018, 15:44 |

Piero Ausilio dhe bashkpunetoret e tij jane shume aktiv ne kete merkato, por jo vetem ne hyrje.

Sepse zikalterit po punojne edhe ne dalje duke kerkuar qe te sistemohen disa nga te rinjte por edhe te shiten lojtaret qe jane … Read More

SportItalia – Inter-Malcom, zikalterit ofrojne ne pjate edhe Biabiany. Bordeaux…

06/06/2018, 0:27 |

Malcom tashme ka zgjedhur, te pakten sipas Sky Sport, qe te transferohet te Interi.

Takimi qe eshte zhvilluar dje mes Interit, Bordeaux dhe agjenteve te lojtarit duket se ka pasur frytet e tij, me kerkesen e klubit francez qe eshte … Read More

110Inter – Të rrëzohesh, të ringrihesh e të fillosh të vraposh përsëri

18/12/2017, 17:48 |

Teksa feston golin e tij të parë me fanellën e Interit, dhe jo një gol çfarëdo, Jonathan Biabiany ndoshta po kujton pasditen e largët të gjashtë viteve më parë, në të cilën i ndryshoi jeta. Atë ditë në … Read More

Inter: fillon nga sot operacioni ‘shitje’. Ranocchia shkon ne Premier? Biabia dhe Gnou…

18/01/2017, 12:39 |

Pas ardhjes se Gagliardinit, ne shtepine Inter, merkato per sa i perket hyrjeve pothuajse eshte zyrtarisht e mbyllur.

Mungojne ende 13 dite nga fundi i merkato por nuk duket sikur klubi zikalter ka si qellim te … Read More

Biabiany: oferte e cmendur nga Jiangsu Suning ne Kine. Interi rikthehet ne merkato?

13/01/2017, 12:11 |

Mund te kete te reja ne merkaton ne hyrje per Interin.

Biabiany, i konsideruar nga Pioli si nje ‘xhol’ i besueshem, ka mare nje oferte te rendesishme nga Jiangsu qe ka rritur presingun per te bindur … Read More

Gazzetta – Biabiany ne sprint drejt Eder, Pioli ne fushe me nje 3-4-3: ja formacioni i mundshem!

10/12/2016, 10:25 |

Jo vetem Pinamonti dhe Miangue. “Ai qe u pa gati diten e enjte ne kupe eshte edhe Jonathan Biabiany. Jonathan rrezikon ti zere vendin Eder ne 3-4-3 qe do te hidhet neser ne fushe e qe do te … Read More

Corriere – Biabiany pothuajse jashte skuadre: Ne Janar shkon tek Jiangsu ne Kine?

29/09/2016, 10:08 |

As Sparta-Inter per Brozovic, Biabiany dhe Santon. 

Corriere dello Sport shpjegon: “Ky i fundit ka qendruar ne Pinetina qe te stervitet dhe vetem per motive fizike. De Boer tha qe tre ndeshje rresht per Santon jane … Read More

Eshte Jonathan Biabiany ai qe e peson nga Gabigol. Braziliani…

21/09/2016, 10:50 |

Grumbullimi i pare per Gebriel Barbosa qe do te jete nje nga alternativat e Interit ne darken e sotshme ne Empoli.

“Gabigol prej dy ditesh ka punuar me grupin dhe ka dhene pershtypje shume te mira … Read More

Swansea shikon ne shtepine Inter: Oferte per nje lojtar zikalter!

03/06/2016, 9:40 |

Interi eshte shume e kujdseshme ne merkaton hyrese, por perpara se te beje manovra te medha duhet qe me pare te konsideroje shitjen e ndonje lojtari. 

Duhen para qe te investohen me pas ne merkato dhe … Read More

Rai Sport – Thohir ofron Ranocchia dhe Biabiany per Candreva

17/05/2016, 23:10 |

Zhvillime te reja ne frontin Antonio Candreva per merkaton e Interit.

Sic raporton Rai Sport, presidenti zikalter Erick Thohir ka perfshire kartonat e Andrea Ranocchia dhe Jonathan Biabiany ne tratativen per lojtarin e Lazios. Situata eshte ne zhvillim, me sulmuesin qe shtyn per mundesine … Read More

Marani: “Mancini, nisu nga Perisic: eshte i jashtzakonshem. Ai dhe Biabiany…”

03/03/2016, 22:34 |

“Reagim i madh i skuadres e udhehequr nga nje lojtar i jashtzakonshem si Perisic. Ne te majte eshte shkaterrues dhe ka treguar kalibrin e tij nderkombetar. Mancini duhet te niset nga ai per te vendosur bazat edhe ne … Read More

Gazzetta – Biabiany tashme Interist: Dje ishte prezent ne Interello per…

27/05/2015, 14:45 |

Jonathan Biabiany, ne pritje qe Interi ti ofroje kontrate, tashme po sillet si nje lojtar zikalter, sic e shpjegon edhe Gazzetta dello Sport ne faqet e saj.

Dje mbasdite lojtari eshte paraqitur ne Interello, qendren sportive … Read More

Botta per Biabiany? Per momentin eshte vetem nje ide, por ne fund te merkatos…

20/08/2014, 15:14 |

Inter ka gjithnje ne mendje… Jonathan Biabiany. Per sulmuesin e krahut francez, qe Parma e vlereson rreth 8 milione euro, mund te kete nje zgjidhje te tratatives te ndryshme nga pagesa vetem ne cash qe ka kerkuar Parma: … Read More