Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Biglia

Ciao Melo, vjen Lucas Leiva. Por nuk eshte gjithcka: vjen edhe nje mbrojtes krahu, plus…

28/12/2016, 11:27 |

Nje largim dhe nje blerje e re ne shtepine Inter per janarin duket se tashme eshte bere: jashte Felipe Melo, brenda Lucas Leiva.

Corriere dello Sport konfirmon gjithcka: “Lucas Leiva dje ishte ne pankine per 90 … Read More

Biglia: Interi nuk dorezohet. Sulmi final pas Coppa America?

14/06/2016, 8:37 |

Sipas asaj qe tregohet nga Corriere dello Sport, Interi nuk e ka braktisur akoma pisten Biglia.

Regjizori i mesfushes se Lazios i pelqen shume Mancinit, por jo vetem dhe ta maresh ne Milano nga Roma nuk … Read More

Inter, ‘goditja’ e madhe do te ndodhe ne mesfushe: Ja 4 emrat e mundshem

01/06/2016, 9:40 |

Ne kete merkato vere, ndjesia eshte se do te behet nje goditje shume e madhe ekonomike ne mesfushe. 

Gjetja e rolit specifik qe kerkohet eshte gjeja me e komplikuar e stafit te merkatos zikalter. Roberto ManciniRead More

Yaya Toure, Zabaleta dhe Mangala: Do te jete nje InterCity?

27/05/2016, 9:58 |

Inter ben (ose do te provoje te beje) pazar ne Manchester, me sakte tek City.

Sipas Tuttosport, Mancini ka kerkuar 3-4 lojtare te nivelit te larte per te kerkuar te arrije podin ne vitin e ardhshem: … Read More

Merkato zikalter, ultimatum per Vilhena. Takim me agjentin e Bruma, prioritet Biglia dhe Candreva

14/05/2016, 13:32 |

Lojtar i vitit te lindjes ’95 dhe nje prej lojtarve me perspektive me te madhe te Feynoord. Dhe tani Tonny Vilhena mund te perfundoj te Interi.

Dje ka pasur nje takim te ri ne Holande, me klubin zikalter … Read More

Të paprekshmit janë pesë, Mancini ka qenë i qartë. Në hyrje vetëm profile me kualitet dhe eksperiencë.

09/05/2016, 8:08 |

Janë pesë të paprekshëm për Roberto Mancinin, i cili për ta rikthyer Interin në majë nuk mendon të heqë dorë nga Miranda, Kondogbia, Brozovic, Perisic dhe Icardi. Shkruan sot Gazzetta dello Sport, sipas të cilës trajneri zikaltër, tashmë … Read More

CdS – Brozovic dhe Melo largohen nga Inter? Objektivi eshte…

14/04/2016, 12:36 |

Objektivi eshte Biglia, opsioni me i mundshem eshte Soriano ndersa endrra mbetet Yaya Toure, por te gjitha keto mundesi do te varen nga largimet. Corriere dello Sport ka vendosur ne krye te listes emrin e Marcelo Brozovic, i … Read More