Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Blind

Inter, shpenzime ne Old Trafford: Ne shenjester Darmian, Depay, Blind dhe Smalling. Mourinho aleat?

14/11/2016, 11:16 |

Ne janar, kur te hapet merkato e ‘riparimit’, sic quhet ndryshe ajo e dimrit, Interi mund te trokase ne deren e Old Trafford, aty ku mund te gjeje nje aleat te cmuar si Jose Mourinho, teknikun e Manchester … Read More