Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

bluza

Inter, zbulohet bluzja qe do te vishet perpara ndeshjeve ne 2018-19! Tifozet: “Cfare mrekullie…”

18/04/2018, 22:15 |

Vazhdojne te dalin lajme per bluzat qe Interi do te veshe ne sezonin e ardhshem.

Pasi disa portale te specializuara per bluzat e skuadrave kane publikuar bluzen e pare dhe te dyte te mundshme te Interit disa dite me … Read More

Bluza e Interit per sezonin 2016-2017

28/06/2016, 9:51 |

Sajti i njohur footyheadlines.com, i specializuar ne zbulimin e bluzave te reja te skuadrave te futbollit boterore, ka publikuar gjate dites se djeshme nje dizajn te ri per bluzen e Interit qe pritet te perdoret ne sezonin qe … Read More

Bluzat 2015/16, Pak Trapattoni dhe pak Mourinho: Ndermjet Uefes dhe Tripletes! Ky eshte Interi i ri…

14/05/2015, 23:05 |

26 maji per te abonuarit e sezonit te ri do te jete nje date per tu shenuar. Ndersa 31 maji per tifozet e tjere, ne ndeshjen e fundit sezonale ndaj Empolit ne Meazza. Tashme po numerohen ditet dhe … Read More

FOTO – Bluza e re e Interit nuk pelqehet? Po cfare thoni: Ne dyqan ka mbaruar tashme!

16/07/2014, 14:46 |

“Bota eshte e bukur sepse eshte e ndryshme” – ka thene dikush shume kohe me pare.

Mire, ky koncept mund te perdoret ne menyre perfekte tek bluza e re e Interit. Sapo eshte prezantuar ne shtyp, … Read More

FOTO – Nike zbulon: Ja bluza e Interit per sezonin 2013/2014

24/06/2013, 18:24 |

Kete here nuk po shkruajme per ndonje thashethem te ndonje blogu verdalle neper internet. Mesa duket tashme kane dale fotot e bluzes se pare te Interit per sezonin e ri.

Lajmi vjen direkt nga Nike, e … Read More