Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Bluzat

FOTO – Strisha horizontale te verdha dhe blu: do te jete kjo bluza e trete e Interit?

18/07/2016, 12:10 |

Dy bluzat e para te Interit jane prezantuar tashme, tani e ka radhen bluza e trete e zikalterve.

Sipas asaj qe zbulohet perpara kohe nga faqja e internetit e specializuar per publikimin e bluzave perpara prezantimeve, … Read More

FOTO – Njihuni me mire me bluzen e pare dhe te dyte te sezonit te ri te Interit!

06/07/2016, 10:34 |

 

MILANO – Interi ka prezantuar sot me ne fund bluzen e pare dhe te dyte te sezonit 2016-2017. Keshtu, skuadra zikalter do te luaje ne sezonin e ri me bluzat e reja Home dhe Away qe pasqyrojne si pasionin e … Read More

Inter, cfare mrekullie bluzat e sezonit te ri! Rikthim tek klasikja zikalter…

21/05/2015, 14:16 |

Jemi pothuajse aty. Tashme mungojne shume pak dite per ne te tjeret kurse saktesisht vetem 5 dite per te abonuarit qe do te marin pjese ne eventin e organizuar nga Interi posacerisht per ta ne 26 Maj e … Read More

Bluzat 2015-16, nje dizajner ne USA propozon nje model gjigand! Kujt sdo ti pelqente…

06/02/2015, 22:14 |

Ne pritje per te pare se kush do te jete dizajni qe do te karakterizoje bluzet e Interit per sezonin 2015-16, ne rrjet kane filluar qe te qarkullojne disa projekte te ndryshme te realizuar nga profesionista dhe jo … Read More

FOTO – Sezoni 2014-2015: Ja tre fanellat qe do te kete Interi! Sa shume te reja…

28/06/2014, 11:11 |

Ja tre bluzat e reja te Nike qe lojtaret e Interit do te veshin gjate ketij sezoni. inter.al sjell tek ju 3 modelet dhe shpjegimet perkatese ne shqip:

BLUZA E PARE – E zgjedhur personalisht nga Massimo Moratti. … Read More