Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

bolingbroke

Suning ka folur qarte: Nga sot: kush gabon, paguan! Cdo gje e thjeshte…

07/11/2016, 10:55 |

Ardhja e Stefano Piolit ne pankinen e Interit nuk eshte nje fitore per drejtuesit italian te Interit, perkundrazi.

Sipas Corriere della Sera, e gjithe ceshtja e nderrimit te tranjerit ka treguar se cila do te jete … Read More

Gazzetta – Zhang dhe Thohir ne Milano: flitet per rinovimet!

13/09/2016, 10:37 |

Zhang Jindong dheErickThohir – perjashto ndonje impenjim profesional te oreve te fundit – priten te jene ne Milano ne fundin e javes qe te shijojne nga afer Derbyn e Italise.

La Gazzetta dello Sport shpjegon: “Delegazioni Suning … Read More

Inter, Pirelli ka kohe te largohet deri ne 30 qershor? Sponsori i ri do te vije nga…

09/06/2016, 9:46 |

Suning ka filluar te punoje menjehere dhe ka ne program rritjen e fitimeve.

Bolingbroke po con perpara dy ide inovative per Italine: Emertimin e qendres sportive Appiano Gentile dhe sponsorin per bluzen e stervitjes duke qene … Read More

Bolingbroke: “Objektivi, te kthehemi ne maje. Hapi i pare eshte CHL dhe pastaj…”

17/12/2014, 21:09 |

Dje ka bere nderimet e shtepise ne darken me sponsoret e Inter dhe per mikrofonat e Inter Channel, CEO zikalter, Bolingbroke ka thene:

“Ka qene nje mbremje e bukur. Kemi tifoze te mahnitshem dhe sponsor te … Read More

Bolingbroke: “Faleminderit Walter por ishte koha per te ndryshuar. Mancini, teknik me histori yjore…”

15/11/2014, 15:09 |

Prezantimi i Roberto Mancinit ne krye te pankines se Interit filloi me disa fjale te Bolingbroke, CEO-s se Interit i cili foli per Mazzarrin dhe i uroi mirseardhjen Mancios.

Ja fjalet e tij: “Eshte nje dite qe … Read More

ZYRTARE – Bolingbroke eshte Kryeshefi Ekzekutiv i ri i Interit…

18/07/2014, 15:33 |

Eshte zyrtare. Michael Bolignbroke eshte Kryeshefi Ekzekutiv i ri i F.C. Internazionale.

Ne faqen zyrtare te klubit zikalter presidenti Erick Thohir pershendet ardhjen e ish-dirigjentit te Manchester United. Keto jane fjalet e manjatit: “Une jam jashtezakonisht … Read More

Bolingbroke hyn fuqishem ne boten Inter: Jo vetem administrator delegat, por…

01/07/2014, 15:57 |

Kur doli ne pah lajmi i largimit te “bujshem” nga Manchester United per te Interi, ne Angli ishin te sigurte: Michael Bolingbroke po largohej nga nje klub prestigjoz si Red Devils sepse tek Interi do te kishte nje … Read More

Nga Anglia: Thohir tashme i gatshem per te sjelle tek Interi Michael Bolingbroke, menaxher dhe COO i Manchester United

07/04/2014, 11:18 |

Figure e re drejtuese ne ardhje tek Interi, te pakten sipas Daily Mail. Behet fjale per Michael Bolingbroke, drejtor operativ (Chief Operartions Office) i Manchester United. Eshte hera e pare qe Red Devils humbasin nje drejtues te larte, mbas largimit … Read More