Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

BolognaInter

Bergomi: “Inter duhet te gjej kompaktesine, mungon talenti ne mesfushe. Fakti qe Modric…”

01/09/2018, 14:39 |

Sot Interi luan ndeshjen e trete te kampionatit kunder Bolognas ne Stadio Dall’Ara.

Dhe disa ore para fillimit te ndeshjes, ish-kapiteni zikalter Beppe Bergomi ka komentuar sfiden e sotme.

Duke folur per Radio Deejay, ish-mbrojtesi i Interit ka thene se … Read More

Eder: “Dy pike te humbura, duhet te permiresohemi. Synojme te shkojme ne CHL. Penalltia…”

19/09/2017, 23:23 |

Ne fund te ndeshjes ne Dall’Ara kunder Bolognas, Eder, ka komentuar keshtu perfundimin e ndeshjes ne mikrofonat e Premium Sport:

“E dinim qe Bologna do na kishte vene ne veshtiresi, sic ka bere me Napolin. Por … Read More

Nente fitore ne dhjete ndeshjet e fundit: Mire se u riktheve Inter! Tani me Romen…

20/02/2017, 10:39 |

Interi tashme hyri perfundimisht ne skuadrat e medha te kampionatit per kete sezon por jo vetem per shkak te klasifikimit. Zikalterit kane fituar nente nga dhjete ndeshjet e fundit ne kampionat dhe jane ndalur vetem ne ndeshjen e … Read More

Gazzetta – Eder dhe Perisic pas Palacios. Por Banega shpreson…

18/02/2017, 11:04 |

Dje Pioli ka provuar perseri 3-4-2-1 me Eder dhe Perisic pas shpines se Palacios.

Kjo eshte nje hipoteze qe e ka zanafillen nga nje situate ku Banega nuk eshte rekuperuar ende. Neser ne Dell’Ara do te … Read More

Gazzetta – Pioli konfirmon 3-4-2-1. Tre veta ne gare per dy vende titullaresh…

17/02/2017, 12:48 |

Stefano Pioli nuk heq dore nga mbrojtja me tre, pavarsisht se Medel dhe Miranda rrezikojne ndeshjen me Romen per shkak kartonash.

Do te jete perseri nje 3-4-2-1 edhe ne Bologna. Kete gje e shpjegon La Gazzetta … Read More

Drejt Bologna-Inter: sa shume probleme per Piolin. Ne prag te ndeshjes se madhe me Romen…

16/02/2017, 10:56 |

Kondogbia i skualifikuar, Medel ne rrezik kartonash, Brozovic jashte per demtim dhe Banega i sapo rikthyer pas problemit ne gju.

Stefano Pioli qe dje ka filluar te studioje te gjitha zgjidhjet per ndeshjen ndaj Bolognas. Nyja … Read More

Inter eshte ne telashe: jane tre lojtaret me rrezik kartonash. Turnover ndaj Bolognas?

11/02/2017, 12:55 |

Nje problem pason tjetrin per Stefano Piolin.

Neser, kunder Empolit, pervec mungesave te Icardit, Perisic dhe Brozovic, teknikut zikalte do i duhet te beje shume kujdes me zgjedhjet e tij. E sigurt qe perpara mbrojtjes do … Read More