Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

Bonucci

TOP dhe FLOP te Derbit – Brozovic duket nje ore, Handa sa shume klas. Icardi dhe Skriniar…

05/04/2018, 11:12 |

Rikthehet ne inter.al rubrika e famshme TOP dhe FLOP.

Ne kete rubrike do te publikojme lojtaret me te mire dhe me te dobet te derbit te djeshem duke u bazuar ne notat e gazetave me te rendesishme ne Itali.

Si … Read More

Telefonata Bonucci-Ranocchia: derby perfundoi aty

05/03/2018, 11:16 |

Duhet te ishte nje dite feste dje, nje dite ku Milano do te shijonte nje nga derbyt me te shumepritur te viteve te fundit.

Pritshmerite ishin teper te larta per te dyja skuadrat, te cilat pas shume vitesh, do … Read More

Bonucci vs. Skriniar: Kush e fiton sfiden?

03/03/2018, 13:00 |

Do te jete nje derby shume i luftuar ai i se dieles ne darke qe do te luhet ne Meazza ne oren 20:45. Kjo gje po ndihet qe tek deklaratat e lojtareve, por edhe tek ndjesia e pergjithshme e krijuar … Read More