Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Borja Valero

Villarreal pas Borja Valero? Agjenti: “Eshte i lumtur te Interi”. Nderkohe lojtari…

06/07/2018, 22:31 |

Mesfushori spanjoll i Interit, Borja Valero eshte lidhur me nje kalim te Villarreal gjate diteve te fundit.

fcinternews.it gjate dites se sotme raportoi se mesfushori mund te largohet nga Interi me klubin spanjoll qe eshte i interesuar per sherbimet e … Read More

Agjenti i Borja Valero: “Do te me kishte pelqyer qe ta transferoja te Napoli, por…”

11/06/2018, 19:42 |

Borja Valero erdhi nga Fiorentina te Interi gjate merkatos se veres se kaluar per 5,5 milione euro.

Mesfushori spanjoll ishte pike kyce e mesfushes se Interit gjate pjeses se pare se sezonit duke shenuar edhe dy gola.

Por pastaj … Read More

Borja Valero: “Argjentina, keq qe nuk eshte ftuar Icardi. A qendroj te Interi? Do me pelqente…”

26/05/2018, 18:21 |

Duke folur per mikrofonat e Radio Marca, Borja Valero ka prekur tema te ndryshme gjate intervistes se tij ne Spanje.

Qe nga ambientimi i tij ne Itali deri tek mos-grumbullimi i Icardit me Argjentinen ne Boteror, duke kaluar nga e … Read More

Borja Valero: “Pergjigjje e rendesishme pas Juves. Tani t’i fitojme te gjitha, pastaj…”

06/05/2018, 14:57 |

Duke folur per Sky Sport menjehere pas perfundimit te Udinese-Inter, Borja Valero eshte shprehur keshtu per ndeshjen ne te cilen edhe ka shenuar golin e dyte me Interin.

“Duhet te ishim te perqendruar dhe te jepnim nje pergjigjje te rendesishme … Read More

Premium – Emergjence ne shtepine zikalter: Borja Valero largohet nga stervitja e sotshme sepse…

25/04/2018, 15:01 |

Ne shtepine zikalter nuk jane aspak te qete. 

Pasi mungesa e Roberto Gagliardinit eshte e sigurt tashme, per Spallettin  ka vetem dhimbje koke duke pare numrin e mesfushoreve.

Por problem tjeter i madh eshte edhe forma e Matias Vecino qe … Read More

Ne Spanje – Jo vetem Brozovic, Sevilla gati te beje oferte per nje lojtar tjeter te Interit

13/04/2018, 17:21 |

Sajti tematik spanjoll i merkatos, fichajes.net, ka shkruar per Sevillan sot dhe per interesimin e klubit spanjoll per kroatin e Interit por edhe per nje lojtar tjeter zikalter.

Fichajes.net eshte nje nga sajtet m te specializuar spanjoll per sa i … Read More

Inter, Spalleti ka qellim te konfirmoje Rafinhan: ne pankine Brozovic? Borja Valero…

16/03/2018, 18:28 |

Ndeshja ndaj Samp po afrohet dhe po ashtu edhe dyshimet e Spallettit rreth formacionit te ndeshjes po zhduken dalengadale.

Dy dite larg nga sfida me Sampdorian, Luciano Spalletti mund te beje disa ndryshime te formacionit qe te dielen barazoi me … Read More

Sky – Drejt Inter-Napoli, Borja Valero rikthehet ne grup. Rafinha…

07/03/2018, 19:17 |

Ne stervitjen e sotme ne prag te ndeshjes Inter-Napoli qe eshte zhvilluar sot ne dreke ne Appiano Gentile eshte rikthyer ne grup Borja Valero por edhe Rafinha.

Dy lojtare dje kishin punuar vetem pjeserisht me grupin. Spanjolli dhe Braziliani mund … Read More

Gazzetta – Eshte Borja Valero blerja e madhe e Interit ne veren qe shkoi…

14/12/2017, 16:31 |

“Interi me i shemtuar i sezonit u pa pikerisht ne ndeshjen pa Borja Valeron. Mungojne kunder provat per kete sepse ndoshta eshte thjesht nje koicidence, por pa busullen madrilene ne skuader, Luciano Spalleti per pak desh u eleminua … Read More

Gazzetta – Borja Valero ne dispozicion qe prej 6 korrikut!

28/06/2017, 11:48 |

“Fiorentina po pret qe Borja Valero te rikthehet ne Itali perpara se te jane dakordesine e saj per shitjen e tij tek Interi”.

Keshtu shkruan sot Gazzetta dello Sport, e cila shpjegon edhe situaten relative te … Read More

Borja Valero, zikalterit mbyllin gjithcka ne fillim te javes! Eshte afer edhe Skriniar

23/06/2017, 23:43 |

Dy goditje ne horizont, Interi i ri fillon te marr forme.

Ne fillim te javes se ardhshme pritet te mbyllet per mesfushorin Borja Valero nga Fiorentina. Operacioni tjeter qe eshte afer mbylljes eshte edhe ai per … Read More

Gazzetta – Borja Valero ka zgjedhur: do te jete Inter! Koha…

23/06/2017, 10:43 |

“Interi dhe Borja Valero pritet qe te bashkohen zyrtarisht ndermjet te henes ose te martes se ardhshme, edhe pse te gjitha praktikat do te kompletohen vetem ne fillim te korrikut.”

Kete gje e zbulon La Gazzetta … Read More

Borja Valero ka pranuar oferten zikalter. Fiorentina eshte e orientuar ti thote po Suning: ja detajet!

21/06/2017, 10:03 |

Borja Valero ka thene po. 

Spanjolli me sa duket i ka thene po Luciano Spalletit i cili do te kete keshtu nje ‘tru’ te vertete ne mesin e fushes me ardhjen e tij. Konfirminin e jep … Read More

Inter, ka filluar casting per playmaker-in: nga Borja Valero te Keita, ja gjashte kandidatet

19/06/2017, 15:25 |

Ne shtepine Inter kane filluar zyrtarisht casting per te gjetur playmaker-in i cili do te luaje perkrah Gagliardinit qe te vere ne levizje ingranazhet e 4-2-3-1 te Luciano Spalletit. Ata qe jane ne gare sipas Gazzetta dello Sport … Read More