Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

botta

Agj. Botta: “Kthehet ne nentor, tek Interi ne janar. Ishte River, por…”

01/08/2013, 18:17 |

Zevendes presidenti i River Plate ka pranuar interesimin e klubit argjentinas per Ruben Botta, por sot agjenti i ish lojtarit te Tigre ka konfirmuar qe mesfushori i talentuar do te qendroje ne Itali, per te filluar te luaje … Read More

Gazzetta – Schelotto drejt largimit. Ndersa aksi Inter-Livorno

31/07/2013, 10:58 |

Gazzetta dello Sport ne numrin e sotem flet edhe per operacionet ne dalje tek Interi, ku flitet per Ezequiel Schelotto: “Pervec Silvestre, i cili ka perfunduar tek Milan, edhe Schelotto eshte duke u vendosur diku tjeter. Mes destinacioneve … Read More

Ruben Botta i eshte premtuar Livornos

30/07/2013, 18:51 |

Eksperti i njohur i merkatos Alfredo Pedulla, nepermjet websitit te tij, jep te rejat me te fundit per kalimin ne huazim te Ruben Botta tek Livorno: “Ruben Botta eshte premtuar tek Livorno. Mesfushori-sulmues i Interit, e cili ardhi … Read More

Gazzetta – Botta, pashaporta po vjen. Do te kurohet ne Milano.

09/07/2013, 12:53 |

Vjen nga Tigre me parametra zero, mesfushori i krahut duhet te punoje per tu rekuperuar nga demtimi i rende qe e goditi. Per te sipas Gazzetta dello Sport, Interi i ka vendosur ne dispozicion strukturat e duhura pa … Read More

Inter, ka arritur Botta: gati nje kontrate 4-vjecare…

08/07/2013, 11:26 |

Ruben Botta eshte gati per aventuren e re me fanellen e Interit. Sic raporton Gianluca Di Marzio, argjentinasi ka ardhur dje mbasdite ne Milano, dhe ne oret ne vazhdim do te jete ne Appiano Gentile, ku do ti nenshtrohet … Read More

CdS – Kaos Botta:”Agjenti sqaron per te ardhmen”

03/07/2013, 12:04 |

Po shperthen me te vertete nje kaos lidhur me emrin e Ruben Botta-s. Demtimi i tij i ka veshtiresuar planet dhe tashme eshte futur edhe ekipi i Tigres per ti komplikuar akoma me shume gjerat dhe per ta … Read More