Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

boudebouz

Corriere – Interi pas gjurmeve te Luiz Gustavo. Vleresimi i tij…

27/07/2013, 10:43 |

Tanime eshte e njohur deshira e Interit per te blere nje mesfushor qendror per te sistemuar problemet ne mesfushe. Pasi eshte e veshtire te merret Nainggolan, sipas Corriere dello Sport, alternativa e nivelit te pare eshte gati. Behet … Read More

Titujt e gazetave kryesore sportive | 21 Korrik 2013

21/07/2013, 1:27 |

Dy gazetat kryesore sportive, La Gazzetta dello Sport dhe Il Corriere dello Sport ne numrin e neserm i kushtojne nje hapesire te konsiderueshme Interit, megjithate temat e trajtuara jane te ndryshme.

Gazzetta dello Sport hapet me … Read More