Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

branca

Nebuloni (Sky): Zanetti-Figo-Cordoba ne vend te Fassone-Branca-Ausilio? Dhe tashme…”

21/01/2014, 16:27 |

Ne fund te javes do te vije ne Milano dhe mund te mbyllet direkt nga ai. Erick Thohir mbeshtet tratativat Guarin-Vucinic? Ja kan kerkuar Massimiliano Nebulonit te derguarit ne Pinetina qe ka dhene nje mendim personal: “Dyshoj ne faktin … Read More

Sky- Branca ka kerkuar Jovetic borxh nga City. Por…

07/01/2014, 23:50 |

Nuk ka shume hapesira per te nisur nje tratative sepse Manchester City ka thene jo. Sipas asaj qe raporton Gianluca Di Marzio nga Sky, ka nje prapaskene qe lidhet me Interin: ne udhetimin e tij ne Angli para Krishtlindjeve, drejtori … Read More

Gazzeta – Branca dhe Ausilio vene ne prove Europen: nga Dzeko tek lucas. Por nese Icardi dhe Milito japin garanci, zero ardhje.

06/12/2013, 14:04 |

Sondazh europian per Interin, ne kerkim te nje sulmuesi funksional per projektin taktik te Mazzarrit“Dyshja e merkatos Branca&Ausilio po provojne terrenin te te gjithe sulmuesve ne Europe: kush nuk eshte i lumtur, kush luan pak, kush ka deshire … Read More

Branca: “Me Thohir vetem linja te pergjithshme. Ne janar…”

18/11/2013, 21:45 |

Pasi doli nga takimi me Thohir dhe Ausilion, Marco Branca ka lene keto deklarata per gazetaret qe e prisnin, te cilat inter.al ua sjell ne shqip:

Cfare ndjesie ju ka dhene presidenti i ri? “Shume mire, … Read More

Corriere – Branca dhe Ausilio do te qendojne deri ne fund te qershorit, me pas…

24/10/2013, 13:54 |

Ardhja e Erick Thohir ne boten e Interit do te sjelle ne menyre te paevitueshme nje revolucion edhe ne planin e drejtuesve, edhe pse shume veshtire qe kjo te ndodhe perpara perfundimit te sezonit: “nese ata nuk ndryshojne … Read More

Thohir, eshte momenti i zgjedhjeve. Sabatini drejtori sportiv i ri?

24/10/2013, 12:11 |

Erick Thohir po vjen ne Itali dhe do e beje, me shume mundesi ne ditet e para te nentorit. Sapo te zgjidhen te gjitha praktikat burokratike, do te filloje punen Keshilli i ri i Administrimit, dhe do te … Read More

SKY – “Branca gjithmone ne dyshim. Del emri i njeriut qe ka bere te madh Atletico Madrid-in

19/10/2013, 13:24 |

Per momentin eshte vetem nje ide. Nje emer, ndoshta i vleresuar nga Thohir dhe njerezit e tij. Per epoken pas Marco Branca, ne rast se do te largohej nga Interi, shoqeria e re po mendon edhe per Andrea … Read More

Branca ben gati listen e Janarit: Ne Itali do te kete prioritet…

09/10/2013, 22:40 |

Prioritet total per mbrojtesat e krahut, ky eshte diktati i klubit zikalter per sa i perket merkatos se Janarit. Pritet te largohet Alvaro Pereira qe nuk po e bind shume Mazzarrin edhe pse ky i fundit po mundohet … Read More

Merkato – Tre blerje me parameter 0 ne sezonin e ardhshem?

06/09/2013, 16:17 |

Pasi eshte mbyllur merkato e veres, drejtuesit zikalter po mendojne qe tani per ate pasardhese, dhe i kane vene syrin tre lojtareve ne skadence kontrate me ekipet e tyre qe mund te vijne keshtu me kosto zero tek … Read More

Branca takim me Porton. Shans per Fernando?

21/08/2013, 20:39 |

Marco Branca duket sikur ka nje kanal te privilegjuar ne tratativat me Porton. Pikerisht sot, drejtori i zones teknike zikalter ka patur nje takim ne kafe me djalin e presidentit te Portos, Alexandre Da Costa, dhe duket sikur … Read More

SKY – Vjen Thohir. Cdo drejtues vendoset ne diskutim

25/07/2013, 19:05 |

Interi eshte shume afer nje kthese historike. Sipas asaj qe raporton Andrea Paventi per Sky Sport, blerja e shumices te klubit nga ana e Erick Thohir mund te sjelle levizje te rendesishme ne asetet dhe ne postet drejtuese … Read More

SKY – Isla, takim Branca-Marotta. Mungon akoma…

16/07/2013, 20:20 |

Mauricio Isla eshte gjithmone me afer Interit, por gjithsesi nuk ka perfunduar akoma. Sipas Sky Sport, sot ka patur nje takim mes Interit dhe Juventus, me sakte mes Marco Branca dhe Giuseppe Marotta per te percaktuar detajet e … Read More

Gazzetta – Ranocchia, situate delikate. Branca…

14/07/2013, 12:55 |

Ne shtepine zikalter eshte nje situate delikate e Andrea Ranocchias. Sipas Gazzetta dello Sport, qe e konsideron mbrojtesin serisht te balancuar. “Kontaktet deri tanishme me Napolin nuk kane pasur sukses sepse Branca mund ta lere te lire Ranocchian vetem … Read More

SKY – Branca takohet edhe me agjentin e Nainggolan ne mbremje. Vleresimi…

07/07/2013, 19:18 |

Radja Nainggolan eshte me pushime ne hotelin Forte Village dhe aty eshte pare edhe tekniku zikalter Marco Branca. Presidenti Massimo Cellino pritet te vije ne mbremje dhe sipas Sky Sport, pritet te vije edhe agjenti i lojtarit. Gjithcka … Read More