Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

branca

Merkato: Mazzarri ka folur dje. Goditjet e mundshme…

30/05/2013, 11:09 |

Me rastin e dites te pare te kaluar ne Milano, ne kontakt te ngushte me Branca dhe Ausilio, Mazzarri ka folur patjeter edhe per merkaton. Sipas Gazzetta dello Sport, ish tekniku i Napolit ka shtyre cdo vleresim per … Read More

Branca: “I pranoj kritikat. Objektivat e merkatos…

27/05/2013, 13:23 |

Ne dalje nga zyrat e Interit ka folur Marco Branca. Gazetaret e kane pyetur nese jane nxjerre emrat e pare te merkatos me Mazzarrin per Interin qe po lind: “Mendoj se eshte akoma shpejt. Keshtu qe, asgje deri … Read More