Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Brasil

Gabriel Jesus, sulmi i ri i Interit kap shifren 30 milione euro: Lajme pozitive nga Brazili!

07/07/2016, 10:56 |

Interi insiston per Gabriel Jesus, por edhe Juventusi eshte ne pritje. 

Gazzetta dello Sport tregon te rejat e fundit per lojtarin brazilian te datelindjes 1997.

“Ne pjate ne oferten e re ka 30 … Read More

Mayke, eshte nje dopjo po: Promovohet me vota te plota nga Ausilio dhe Mirabelli. Interi per…

26/05/2015, 15:35 |

Interi ka vendosur qe te besoje tek Mayke Rocha de Oliveira krahun e djathte te mbrojtjes. Ai luan tek Cruzeiro dhe eshte nje nga lojtaret me te mire te kampionatit Brazilian.

Sipas asaj qe shkruajne mediat … Read More

Interi ne sulm per nje super talent brazilian: Ja kush eshte Kenedy! Tani mund te mbyllet…

17/02/2015, 0:06 |

Interi eshte gati per nje tjeter goditje te madhe ne sektorin e te rinjve. Zikalterit po mendojne shume per te ardhmen. Emri i ri eshte ai i brazilianit Kenedy, sulmues i ri i klasit 1996 i cili luan … Read More