Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Brazil

Brazil, tekniku i Selecaos ka vendosur per disa lojtare qe do te jene ne Boteror! Miranda…

25/04/2018, 20:47 |

Ai eshte nje lider i Interit por jo vetem. 

Edhe tek Brazili ai ka shume peshe, si ne skuader por edhe perpara syve te tranjerit.

Po flasim per Joao Miranda, mbrojtesin e Interit qe per disa kohe ka qene edhe … Read More

Rusi-Brazil, ja formacionet titullare: nje Interist nga minuta e pare!

23/03/2018, 17:30 |

Sot ne oren 17:00 do te luhet miqesorja e luksit e Rusise ndaj Brazilit te pese kampionateve boterore.

Ne kete ndeshje do te kete nje bluze titullari per Joao Miranda, i cili do te zbrese ne fushe keshtu nga minuta … Read More

Gabigol: “Tek Santos i lumtur, por kam nje kontrate me Interin e dua te rikthehem. E ardhmja…”

21/02/2018, 12:48 |

Gabigol ka folur ne nje konference per shtyp ne Brazil perpara gazetareve dhe e ka bere kete duke folur per te ardhmen e tij dhe per momentin e mire qe po kalon.

Ja fjalet e talentit brazilian te referuara nga … Read More

Gabriel Jesus eshte i perzgjedhuri i Interit ne Brazil. Ronaldo Fenomeni si ‘xhol’ zikalter…

04/06/2016, 9:46 |

Duel ndermjet Interit dhe Juventusit per Gabriel Jesus, lojtari shume i talentuar 19 vjecar i sulmit te Palmeiras.

Kete gje e konfirmon Corriere dello Sport, e cila tregon se ka filluar nje lufte per te riun brazilian … Read More

Julio Cesar-Brazil, lamtumire e hidhur: “Eshte koha per ti lene vendin te tjereve. Te luash…”

13/07/2014, 13:27 |

Julio Cesar i thote lamtumire bluzes se kombetares se tij Brazilit, pas dy poshterimeve te fundit ne shtepi nga Gjermania dhe Hollanda.

Ja fjalet e tij: “Me shume mundesi eshte boterori im i fundit. Ne … Read More