Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

brehme

#110Inter – Kembet binjake

21/01/2018, 17:35 |

#110Inter – Njeriu me kembet binjake

Andreas Brehme vjen ne Milano me kembe ne toke, pa shume pritshmeri. Por ai gjermani me floke bionde, qe nuk dinte te ndante kemben e majte nga e djathta, eshte shkruar … Read More

Brehme: “Mazzarri me pelqen. Kovacic dhe Icardi duhet te djersitin, me pas…”

19/03/2014, 12:32 |

Ka folur shume per Interin, ish lojtari i krahut Andreas Brehme, gjate nje interviste te dhene per Tuttosport: “Mazzarri? Ne Napoli ka bere mire dhe mua personalisht me pelqen dhe me duket simpatik. Per te ardhmen, eshte e … Read More