Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

brozovic

Vidal, Nainggolan dhe Brozovic, nje upgrade zikalter me tre bad boys: ja numrat

01/08/2018, 13:57 |

Interi eshte gati qe te bej edhe nje goditje tjeter ne mesfushe.

Emri me i nxehte eshte ai i Arturo Vidal edhe pse ne oret e fundit eshte shfaqur edhe Luka Modric qe thuhet te jete enderra e madhe zikalter.

Read More

Miranda, Vecino, Brozovic dhe Perisic: ja kur do te kthehen zikalterit e Boterorit

20/07/2018, 20:27 |

Ne fushat e Appiano Gentile po vazhdon pregatitja e Interit para sezonit qe eshte shume afer.

Nen urdherat e Luciano Spallettit, sic dihet tashme, nuk jane bashkuar akoma kater lojtaret zikalter qe ishin te impenjuar ne Boteror.

Por kater lojtaret … Read More

Interi ne mbeshtetje te Perisic e Brozovic ne finale, Kroacia falenderon zikalterit (FOTO)

15/07/2018, 15:57 |

Syte e interisteve sot do te jene te Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic qe sot luajne ne finale te Boterorit.

Dhe i gjithe populli zikalter eshte ne mbeshtetje te Kroacise, duke perfshire ketu edhe vet Interin qe nga profili i … Read More

VIDEO – Perisic, cfare ishte ai gol? Brozo udheheq ne mesfushe, Kroacia ne finale!

11/07/2018, 23:10 |

Para pak minutash eshte mbyllur edhe gjysme-finalja e dyte e Boterorit te Rusi 2018.

Ne Moske, Kroacia e Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic ka mposhtur Angline ne pjeset shtese duke u kthyer nga disavantazhi per te fituar ndeshjen 2-1.

Ishin … Read More

Inter, Kroacia deshiron finalen dhe e nis me Perisic e Brozovic: ja formacioni zyrtar

11/07/2018, 19:47 |

Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic jane lojtaret e vetem te Interit qe kane mbetur ne Boteror.

Dhe qe te dy lojtaret zikalter, si sulmuesi ashtu edhe mesfushori, do e nisin si titullar ndeshjen e sotme perballe Anglise ne gjysme-finale.

Zlatko … Read More

Bilic: “Kroaci me kualitet. Kemi lojtar si Perisic e Brozovic qe luajne te nje klub i madh si Inter dhe…”

10/07/2018, 22:29 |

“Modric dhe Rakitic jane mesfushoret me te mire te Kupes se Botes”.

Ai qe e thote kete, duke folur ekskluzivisht per Daily Mail, eshte ish-lojtari i Kroacise, Slaven Bilic qe ne vitin 1998 ne France kishte fituar medaljen e bronzte … Read More

Brozo gol me penallti ne Rusi: goli i fundit me penallti ishte kunder… Juves! Ne ate ndeshje…

08/07/2018, 23:09 |

Eshte prezentuar te pika e bardhe dhe nuk ka gabuar.

Marcelo Brozovic ka shenuar nje gol nga penalltia ne ndeshjen cerek-finale mes Kroacise dhe Rusise duke ndihmuar shoket e tij te arrijne ne gjysme-finale.

Mesfushori zikalter ishte i pari qe … Read More

Rusi-Kroaci, luan vetem njeri nga dy interistet kroat: ja formacioni zyrtar

07/07/2018, 19:15 |

Interistet kroat, Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic sot kerkojne gjysme-finalen e Boterorit.

Sulmuesi i krahut dhe mesfushori qendror sot do te jene perballe Rusise qe eshte edhe mikepritese e ketij kompeticioni.

Por ne fushe, te pakten nga minuta e pare, … Read More

Merkato, per Brozovic dhe Interin nje oferte e cmendur: ja shifrat! Por klubi zikalter…

26/06/2018, 19:43 |

Nje oferte shume e madhe per Brozovic po vjen nga Kina.

Kjo eshte ajo qe shkruan gazeta italiane Il Giornale qe thote se nje klub kinez eshte duke pregaditur nje oferte shume te pasur per mesfushorin kroat te Interit.

Read More

Ausilio: “Perisic dhe Brozovic qendrojne. Do flasim per rinovimin me Icardin. Per Malcom ju them…”

25/06/2018, 21:50 |

Piero Ausilio ka folur sonte poshte zyrave te Interit pas nje dite intensive qe ka perfshire ardhjen e Nainggolan dhe takimin me Spallettin.

Drejtori sportiv zikalter eshte ndalur duke folur per gazetaret e pranishem aty. Keto jane temat per te … Read More

SportItalia – Ky eshte statusi i Perisic dhe Brozovic ne merkato per Interin! Nderkohe Vrsaljko…

22/06/2018, 0:13 |

Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic nuk jane ne merkato.

Ky eshte qendrimi i Interit sa i perket dy kroateve dhe zerave te merkatos, raporton redaksia e SportItalia.

Ne studiot e televizonit italian shpjegojne se nuk ekzistojne kushtet per t’i … Read More

Suso i gatshem te transferohet te Interi! Ausilio per spanjollin ofron Candrevan kurse Milan…

21/06/2018, 0:15 |

Gianluca Di Marzio pak minuta me pare dha lajmin se Interi ka bere nje tentative per spanjollin e Milanit, Suso.

Milani tashme eshte i vetdijshem per kete kontakt nga ana e Interit me agjentin e spanjollit dhe po pret qe … Read More

VIDEO – Perisic shenon nga gjuajtja e lire me Kroacine! Brozo luan per 30 minuta dhe…

08/06/2018, 21:57 |

Kroacia e Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic sot ka luajtur nje ndeshje miqesore me Senegalin.

Sulmuesi zikalter e nisi ndeshjen nga fillimi kurse Brozovic ishte ne pankine per t’u futur pastaj me vone ne pjesen e dyte.

Senegali kaloj … Read More

Brozovic: “Kam transformuar fishkellimet ne duartrokitje, jam i lumtur te Interi. Roli im? Ju shpjegoj…”

03/06/2018, 13:14 |

Nga grumbullimi i Kroacise, ne nje interviste per Vecernji, ka folur mesfushori i Interit, Marcelo Brozovic. Nga e tashmja deri te e ardhmja e afert, me dashurine per ngjyrat zikalter. Keto jane fjalet e tij.

“Sezoni ka qene me te … Read More