Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

brozovic

Agj. i Brozo: “Ka luajtur gjithmone me zemer. Merkato e dimrit? Ja pse nuk u largua. Rinovimi…”

29/05/2018, 15:59 |

Lojtar me teknike te madhe, qe vrapon shume. Businessman. I impenjuar ne rrjete sociale. Thjesht epik.

Qe prej kur eshte zhvendosur ne zemer te mesfushes se Interit ai ka bindur te gjithe, per te kuptuar kete dhe gjithe evolucionin e … Read More

Gazzetta – Spalletti shume i karikuar: ja cfare ka ndermend ndaj Lazios. Per sa i perket Mirandes…

18/05/2018, 13:37 |

“Luciano Spalletti eshte shume i karikuar”.

Eshte kjo shprehja te cilen perdore Gazzetta dello Sport per te pershkruar momentin e teknikut toskan.

“Deshiron ta kap Championsin sepse do te shenonte nje rikthim ne kompeticionin qe sipas tij Interi ka … Read More

Brozo shenjestron Lazion: gol epik ne stervitje! (VIDEO)

17/05/2018, 22:44 |

Ne javen me te rendesishme ne sezonin e Interit, Marcelo Brozovic eshte gati te kap enderren Champions League.

E ka treguar me hashtags gjate jave te kaluara dhe e ka treguar edhe ne fushe, me paraqitje dhe angazhim per t’u … Read More

Inter beson, Brozo tregon rrugen: “Dy fitore dhe jemi ne Champions!”

06/05/2018, 21:09 |

Dy asiste sot per te shkurtuar ne dy pike diferencen me vendin e katert.

Nje Brozovic me epik se kurre ai qe po udheheq skuadren ne mesfushe ne keto ndeshje duke i dhene gjalleri tere skuadres, por jo vetem.

Read More

Corriere – Interi tashme eshte e frikesuar per Brozovic. Arsyeja jane 50 milione eurot…

04/05/2018, 20:13 |

Si mund te ndryshojne gjerat ne futboll, nga sot neser. 

Qe prej fillimit te marsit, ai eshte bere elementi celes i mesfushes zikalter, por pas fundit te kampionatit, e ardhmja e Marcelo Brozovic eshte e gjitha per tu vendosur dhe … Read More

Brozovic me surprizen e radhes per fansat: “Ja sekreti i numrit 77 dhe arsyeja pse e kam zgjedhur…”

03/05/2018, 16:33 |

Vazhdon aktiviteti teper i madh i Marcelo Brozovic neper rrjete sociale.

Ai e ka rritur shume prezencen e tij ne Twitter dhe sidomos ne Instagram qe prej kohes kur eshte rikthyer te luaje ne nivele te larta edhe ne fushe.

Read More

Marcelo Brozovic shpallet lojtari me i mire i muajit Prill ne Serie A: statistika te cmendura!

02/05/2018, 21:34 |

Kush do ta kishte menduar nese do te ishte pyetur pak jave me pare nese  Brozovic do te arrinte te permbyste gjithcka dhe do te kalonte nga futbollisti me i padeshiruar i Interit ne njeriun kyc te skuadres.

Kete gje … Read More

Brozovic nuk ndalet: “Qe prej te shtunes kam vetem nje mendim ne koke…”

02/05/2018, 20:31 |

Lojtari zikalter ka rifilluar te jete aktiv neper rrjete sociale dhe ka dashur sic shpesh ja ndodhur keto dite, te karikoje ambjentin zikalter ne prag te ndeshjes se radhes teper te veshtire ne transferten e Udines.

Marcelo Brozovic duket se … Read More

Brozo mesazh prekes ne insta: “Te gjithe na pyesin se cfare do te ndodhe tani. Shume e thjeshte…”

30/04/2018, 21:06 |

Ka lene nje shije mjaft te hidhur tek te gjithe ajo ndeshje e se shtunes. 

Jo prej rezultatit sepse ne futboll mund ti kesh te treja rezultatet, perkundrazi, sepse nese Interi do te kishte humbur me merite, sot do ishim … Read More

Corriere dello Sport – Jo vetem Icardi. Juventusit dine t’i shenojne edhe Perisic, Brozovic, Candreva e…

27/04/2018, 12:35 |

Icardi eshte macja e zeze e Juventusit, por te Interi ka edhe lojtare tjere qe ne te kaluaren i kane bere keq bardhezinjeve. I kujton Corriere dello Sport.

“Behet fjale per Perisic, Brozovic, Candreva dhe Eder. Edhe 7 gola tjere, … Read More

Flet agjenti i Brozovic: “Marcelo ka vetem nje deshire dhe ka vendosur…”

25/04/2018, 17:24 |

Nese thua “ai ka mahnitur ne ndeshjet e fundit” me te vertete ke thene pak per Marcelo Brozovic qe nga me i padeshiruari eshte kthyer ne njeriun me kryesor te skuadres zikalter. 

Kjo gje u pa mjaft mire ne ndeshjen … Read More

Inter, ke nje Brozovic te transformuar: “Kush e njeh mire nga afer, thote se…”

24/04/2018, 22:15 |

Marcelo Brozovic ka qene arma me shume e Interit ne kete muaj te fundit: kroati duket sikur eshte rigjeneruar, sikur eshte nje futbollist por edhe nje njeri komplet tjeter.

E kush do ta kishte menduar?

Pikerisht Brozovic, kroati, lideri i … Read More

WhoScored – Brozovic nuk mbahet me! Ne 6 ndeshjet e fundit, ai eshte lojtari qe…

24/04/2018, 13:53 |

Kush do ta kishte menduar nese do te ishte pyetur pak jave me pare nese  Brozovic do te arrinte te permbyste gjithcka dhe do te kalonte nga futbollisti me i padeshiruar i Interit ne njeriun kyc te skuadres.

Kete gje … Read More

Brozo i pandalshem ne fushe por jo vetem. Poston ne Insta dhe shkruan: “Inter-Juve, ndeshje epike. Do te…”

23/04/2018, 21:49 |

Deshira per Interin, per Championsin dhe rezultatet qe Brozovic po shfaq ne fushe po shoqerohen edhe ne rrjetet sociale nga Marcelo Brozovic. 

Fraza te ndryshe, “baste”, instastory, foto, hashtag-e, e shume te tjera jane pare ne rrjetet sociale te Epic … Read More