Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

brozovic

Sky – Sampdoria-Inter, ja formacioni qe ka menduar Spalleti per nga minuta e pare

14/03/2018, 15:54 |

Te rejat me te fundit nga Appiano Gentile per sa i perket formacionit ndaj Sampdorias ne fundjave vijne nga Sky Sport.

Pas barazimit te ardhur ndaj Napolit, Interi po projekton qe tani sfiden e se dieles kunder Sampdorias.

Sipas asaj … Read More

Gazzetta – Interi gezon per Brozovicin e ‘ri’, por Interista, mos beni gabimin qe…

13/03/2018, 18:10 |

Prove shume e mire ajo e Marcelo Brozovic kunder Napolit.

Kroati ka luajtur 94 minuta ne total me seriozitet (e pazakonte per te) dhe ka qene konstant, pas rene asnjehere ne ato humbjet e perqendrimit dhe duke i dhene vlere … Read More

TOP dhe FLOP te Inter-Napoli – Skriniar nje dige, Brozovic vetem duartrokitje. Ndersa Perisic…

12/03/2018, 17:14 |

Rikthehet ne inter.al rubrika e famshme TOP dhe FLOP.

Duke filluar nga sot, tashme pas cdo ndeshje do te publikojme lojtaret me te mire dhe me te dobet te cdo ndeshje te Interit deri ne fund te Serie A duke … Read More

Notat e Gazzetta dello Sport: Skriniar i heq deshiren per te luajtur Insigne. Gaglia dhe Brozo….

12/03/2018, 11:42 |

Jane Milan Skriniar dhe Ivan Perisic ‘i miri dhe i keqi’ per Gazzetta dello Sport nder interistat qe zbriten ne fushe ne barazimin me rrjeta te paprekura ne San Siro ndaj Napolit.

Shtate e gjysem per sllovakun, qe ka fituar … Read More

Sky-Sport – Inter-Napoli: ja te rejat e fundit mbi formacionin: Brozovic ul ne stol…

11/03/2018, 18:45 |

Jemi vetem pak ore larg nga super ndeshja e javes Inter-Napoli dhe te dy tranjeret e skaudrave respektive pothuajse e kane vendosur formacionin qe do te zbrese ne fushe ne oren 20:45 ne Meazza.

Sipas asaj qe thote Sky Sport, … Read More

Notat nga Gazzetta – 8 epike per Brozovic, me pas 6-ta dhe nota jo kaluese. Mbrapa vetem Skriniar…

02/10/2017, 10:06 |

Jane plot gjashte notat poshte gjashtes nga Gazzetta dello Sport per lojtaret e Interit qe zbriten dje ne fushe ndaj Beneventos.

3/4 ne mbrojtje kane note jo kaluese: D’Ambrosio eshte me i dobti me noten 5, … Read More

Gazzetta – Eder dhe Brozovic te rekuperuar: ja formacioni i mundshem!

31/03/2017, 11:05 |

Lajme shume te mira per Stefano Piolin ne prag te ndeshjes te se henes ndaj Sampdorias ne Meazza.

Eder dhe Brozovic do te jene ne dispozicion te tranjerit po ashtu si Banega i cili dje ka … Read More

Inter: Brozovic humbet ndeshjen ndaj Cagliarit. Ne dyshim Joao Mario. Balotazh ndermjet…

04/03/2017, 11:15 |

Stefano Pioli, per ndeshejn ndaj Cagliarit, do duhet te heqe dore, sipas Corriere dello sPort, nga Marcelo Brozovic i cili do te jete jashte per transferten ne ishull. Per sa i perket te tjereve, ne dyshim mbetet si … Read More

Brozovic, Miranda dhe Joao Mario: Interi do te provoje te ringrihet me ta. Ndaj Romes…

28/02/2017, 12:20 |

Interi shikon nga e ardhmja dhe deshiron ta shikoje goten gjysem plot.

Duke pare kohen ne dispozicion, dhe paraqitjen ndaj Romes, tre nga lojtaret zikalter qe luajten ne ndeshjet e ardhshme vetem mund te permiresohen sepse … Read More

Drejt Inter-Roma: pas Murillos, Pioli rekuperon edhe Kondogbia. Brozovic…

23/02/2017, 14:47 |

Vazhdojne lajmet e mira ne shtepine Inter ne prag te ndeshjes teper te rendesishme te se dieles ne darke ndaj Romes ne Meazza.

Pasi u rekuperua Murillo, edhe Kondogbia duket se do te jete i gatshem. … Read More

Gazzetta – Kondo me temperature por Pioli ka besim. Brozovic eshte ok: e nis nga pankina!

22/02/2017, 11:18 |

Temperature e larte per Geoffrey Kondogbia dhe ne te njejten kohe ‘temperature e larte’ per Piolin ne pergjithesi.

Francezi eshte projektuar qe ndaj Romes te luaje titullar, por dje ka qene me temperature dhe ka kaluar … Read More

Kontrolle mjekesore per Murillo dhe Brozovic: lajme te mira per Piolin. Mungon Kondogbia dhe Trent…

21/02/2017, 15:40 |

Ne diten e sotme, Jeison Murillo dhe Marcelo Brozovic kane zhvilluar nje kontroll mjekesor ne kliniken Humanitas te Rozzano: ekografia ka dale mire per kolumbianin, ndersa edhe per kroatin ka lajme te mira gjithashtu. Brozovic eshte ne faze … Read More

Sky – Inter, trend pozitiv ne orarin e drekes. Lajme te mira edhe nga Brozovic: kroati…

18/02/2017, 13:20 |

Dyshime, deshire dhe vendosmeri per te mos gabuar. Interi do te paraqitet neser ne Dell’Ara kunder Bolognes dhe qellimi do te jete ti jepet vazhdueshmeri fitores ndaj Empolit per garen per nje vend ne Champions League.

Read More

Drejt Bolognas – Pioli pa Kondo dhe Icardi, por gjen Ivan dhe Ever. Ne dyshim Brozo: ne rrezik Roma!

15/02/2017, 10:59 |

Ne Bologna do te mungojne me siguri lojtaret e skualifikuar Kondogbia dhe Icardi: francezi do te mungoje nje ndeshje per shkak kartonash ndersa argjentinasit i ka ngelur edhe nje ndeshje per te shlyer nga denimi i post-Juventus.