Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

brozovic

Gazzetta – Inter, ja data se kur e gjithe skuadra do te jete bashke!

27/07/2016, 10:57 |

Summer Tour i Interit ne States do te perfundoje kete te shtune dhe sfida e fundit do ta shikoje Interin e Mancinit perball Bayern Munich te Carlo Ancelottit ne Charlotte. 

Grupi zikalter – shkruan Gazzetta dello … Read More

SportItalia – Inter, emer i ri ne rast largimi te Brozovic. Behet fjale per…

07/06/2016, 22:29 |

Inter, ne rast se Marcelo Brozovic largohet me Atletico Madrid ne pole position, ka syte tek Lucas Lima, mesfushor i Santos.

Lima eshte ne pronesi te Doyen Sports, pikerisht agjensia qe tani kontrollon edhe kroatin Brozovic, per te cilin … Read More

Brozovic: 35 milione arsye per ta shitur. Ai do i beje vend…

31/05/2016, 9:45 |

Ajo ndaj Sassuolos mund te kete qene ndeshja e fundit e Marcelo Brozovic me bluzen e Interit. 

Mesfushori kroat ka nje kontrate deri ne 2020 dhe nje rroge mjaft te ulet prej 1,2 milione euro por … Read More

Brozovic, oferta prej 30 milione euro nga Anglia? Bruma, Interi e ka bllokuar: vjen ne rast se…

30/05/2016, 23:14 |

Thohir ka qene i qarte: “Mund te largohen dy ose tre lojtar” dhe emri i Marcelo Brozovic eshte nder te paret ne liste sa i perket shitjeve.

Kroati i pelqen disa klubeve dhe ne ditet e fundit … Read More

Mediaset Premium – Brozovic, cmimi eshte i fiksuar. Me parate e tij synohet Candreva

30/05/2016, 15:49 |

Marcelo Brozovic eshte nje nga lojtaret qe mund te largohet nga Interi kete vere dhe Antonio Candreva eshte nje nga lojtaret qe eshte lidhur vazhdimisht me nje kalim te Interi. Pra mund te jete pikerisht kroati “vegla” me te … Read More

Di Marzio: “Inter, hapa para per Vilhena dhe kontakte me Ansaldin. Brozovic, interesim nga Atletico Madrid”

27/05/2016, 22:39 |

Behet e gjalle merkatoja e Interit, me klubin zikalter qe provon per Tonny Vilhena.

Mesfushori holandez qe nuk ka rinovuar me Feynoord eshte nje objektiv konkret dhe ka pasur edhe disa sinjale tjera te afrimit mes paleve. … Read More

Inter, te pashitshmit jane vetem tre. Te gjithe te tjeret…

25/05/2016, 10:58 |

Klubi zikalter po vlereson ofertat per lojtaret me te mire te saj, objektivi eshte ai per te arritur 50 milione euro fond nga merkato brenda qershorit.

Jane rreth 50 milione euro qe Interi deshiron ti rekuperoje … Read More

Adani: “Inter, do te doja te shihja nje mesfushe fluide. Banega, Kondogbia e Brozovic…”

20/05/2016, 15:50 |

Duke analizuar fitoren e Sevilles kunder Liverpoolit ne finalen e Europa League, ish-mbrojtesi dhe komentatori aktual te Sky Sport, Daniele Adani, ka konsideruar edhe aspektin taktik te Ever Banega, mesfushori i ardhshem i Interit:

“Ne nje mesfushe me … Read More

Sky – Inter ruan bazen: me te miret nuk do te shiten?

05/05/2016, 22:41 |

Kur flitet per merkaton, Roberto Mancini eshte nje qe kerkon te mos i mungoj asgje. Kerkesat e tij do te finalizohen ne nje skuader gjithmone e me shume konkurruese.

Fakti qe mungon Champions League kufizon fuqine … Read More

Sky – Brozovic lojtari qe ka mundesi me te medha qe te shitet. Banega dhe Erkin…

21/04/2016, 21:37 |

Ne studiot e Sky Sport analizohet situata e Interit pas humbjes kunder Genoas duke folur edhe per merkatn zikalter, qe per dallim nga vera e kaluar, nuk do te sjell nje tjeter revolucion.

Ne mesin e … Read More

Brozovic eshte duke bindur Interin. Gati rinovimi i kontrates?

04/03/2016, 16:35 |

Sic raporton Calciomercato.com, Interi eshte duke menduar te rinovoj kontraten e Marcelo Brozovic, qe skadon ne 2019.

Sipas informacioneve te mbledhura, mesfushori kroat ka pasur oferta interesante nga klube te rendesishme evropiane por klubi zikalter, qe ne … Read More

Express – Arsenal deshiron Brozovic: Ne Janar deshtoi sepse…

23/02/2016, 23:58 |

Vijne te tjera zera nga Anglia te cilat perforcojne zerat e merkatos se Janarit qe e shikojne Marcelo Brozovic ne Londer tek Arsenali i Arsene Wenger.

Sic tregon Daily Express, Gunners kerkuan te blejne ne … Read More

Brozovic: “Vitin e ardhshëm do të jemi një nga dy skuadrat e para. Tani dua…”.

13/03/2015, 18:38 |

Marcelo Brozovic nuk ishte në Volkswagen Arena në ndeshjen kundër Wolfsburgut pasi që nuk u përfshi në listën UEFA. Të nesërmen (sot) pas humbjes lojtari kroat u përgjigj pyetjeve të tifozëve zikaltër në Twitter.

Pse e … Read More

Di Marzio: “Shaqiri blerje e madhe dhe me prespektive per te ardhmen. Brozovic…”

05/03/2015, 23:33 |

Gianluca Di Marzio ne studiot e Sky Sport 24 ka folur per blerjet e fundit te Interit.

Gazetari Italian ka folur ne vecanti dhe eshte ndalur tek Shaqiri dhe Brozovic, dy lojtare qe direkt e kane … Read More