Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

brozovic

Sky – Brozovic nuk perjashton Lucas Leiva. Te gjithe te shitshem, pervec 3 lojtareve. Murillo dhe Kuz…

24/01/2015, 0:02 |

Sic tregon Luca Marchetti per Sky Sport 24, ardhja e Brozovic nuk perjashton Lucas Leiva. Edhe pse tratativa per momentin duket e komplikuar.

Brozovic do te vije keshtu ne nje huazim per 18 muaj me nje … Read More

Brozovic, kthese ne mengjesin e vone. Agjenti: “Inter ka derguar nje oferte zyrtare dhe sot…”

23/01/2015, 22:35 |

Marcelo Brozovic praktikisht mund te konsiderohet lojtar i Inter.

Mesfushori i shumaneshem ka qene ne qender te nje tratative jo shume te gjate ne diten e sotme, nje tratative qe eshte konfirmuar edhe nga vet agjenti i … Read More

Brozovic, jemi tek firmat! Eshte duke ardhur edhe presidenti i Dinamo Zagreb…

23/01/2015, 19:37 |

“Bosi i Dinamo Zagreb, Zdravko Mamic, eshte ne ardhje e siper ne Milano per te definuar transferimin e talentit Marcelo Brozovic. Per kartonin e lojtarit ne arkat e klubit kroat do te shkojne 8 milion euro plus bonuse, operacion … Read More

VIDEO – Ne zbulim te Brozovic, talentit Kroat te 92′ qe ka cmendur Ausilion!

23/01/2015, 15:45 |

Marcelo Brozovic eshte mesfushori i Dinamo Zagrebit, klasi i 1992, qe mund te konsiderohet tashme si blerja me e re e Interit.

Shume e njohin, shume jane ne dijeni te cilesive te tij te mira por … Read More

Interi i papermbajtshem: Brozovic eshte zikalter, neser ne Milano! Ja shifrat dhe detajet…

23/01/2015, 15:24 |

Marcelo Brozovic eshte i Interit. Kete gje lajmeron Sky Sport, sipas te cileve marveshja me Dinamon e Zagrebit tashme eshte vendosur: “Kjo tratative tashme eshte mbyllur, mungojne vetem firmat dhe me pas Marcelo Brozovic mund te konsiderohet lojtari … Read More

Thesari i Inter: Sampdoria ka blere Duncan, ceshtja Osvaldo. Shifrat…

23/01/2015, 11:23 |

Pse ky pershpejtim ne merkaton e Inter? Ausilio ka krijuar ne thesar. D.s zikalter ka cuar perpara tratativen per Brozovic nga Londra, kur po perpiqet te zgjidh ceshtjen Osvaldo. Ka takuar dirigjentet e Southampton per te shpjeguar levizjet e ardhshme.

Thesari … Read More

Nje tjeter talent Kroat per Mazzarrin? Ausilio po kerkon ta rrembeje nga Dinamo e Zagrebit!

22/06/2014, 15:32 |

Walter Mazzarri ka fiksuar objektivat sebashku me drejtuesit e shoqerise: Nje sulmues i dyte dhe nje mesfushor.

Biabiany mbetet ne pole position per rolin e sulmuesit te dyte (me Ibarbon qe qendron ne radhe), ndersa persa … Read More

Inter, sulm per Brozovic: gati 5 milione €, do te behet perpara Boterorit?

14/05/2014, 14:29 |

Inter po pergatit sulmin drejt nje lojtari te ri te talentuar kroat: sipas gazetes lokale Sportske Novosti, klubi zikalter ka shprehur interes te larte per mesfushorin e vitlindjes 1992, Marcelo Brozovic, i Dinamos se Zagrebit. Djaloshi eshte vezhguar … Read More