Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

bruma

Miti, enderra dhe nje emer i ri: Interi studion tre sulmues krahu

13/04/2018, 23:12 |

Drejtuesit zikalter kane nje mision te qarte. Te shtojne gola ne ekipin aktual te Luciano Spallettit.

Levizje statike dhe loje e parashikueshme, kane qene keto dy problemet kryesore qe kane bere buje me shume gjate periudhes se krizes te Interit. … Read More

Corriere – Murillo largohet, Bruma jo. Garay zgjedhje e pare!

25/06/2016, 10:14 |

Jeison Murillo eshte zyrtarisht ne merkato, gjithmone sipas Corriere dello Sport. 

Ausilio po shtyn drejt Zenit, duke pare se Ezequiel Garay eshte bere zgjedhja e pare dhe objektivi numer nje per mbrojtjen. Konfirmimi vjen nga Corriere … Read More

Murillo, tre pista angleze. Zenit propozon nje shkembim: Garay + cash! Bruma…

20/06/2016, 1:36 |

Inter do te transferoj nje mbrojte, shume do te varet nga e ardhmja e Murillos.

Per kete te fundit ka tre pista angleze: Arsenal, Chelsea dhe Manchester City ne dritare me mundesine per te formalizuar shume … Read More

Bruma refuzon Wolfsburg: deshiron vetem Interin! Zikalterit tani…

18/06/2016, 9:55 |

Te reja per sa i perket merkatos ne shtepine Inter dhe klubi zikalter mesa duket ka ne dore ‘po-ne’ e Bruma por ka nje problem.

Stoke City dhe Southampton kane kerkuar informacione mbi Murillo i cili … Read More

SportItalia – Bruma pret Interin. Garay, klubit zikalter nuk i rezulton se…

18/06/2016, 0:19 |

Te studiot e SportItalia bejne nje permbledhje te situates se merkatos se Interit, duke u fokusuar te mbrojtja. Kjo eshte ajo qe shpjegon Alfredo Pedulla:

“Garay i pelqen Interit, por klubit zikalter nuk … Read More

Brozovic, oferta prej 30 milione euro nga Anglia? Bruma, Interi e ka bllokuar: vjen ne rast se…

30/05/2016, 23:14 |

Thohir ka qene i qarte: “Mund te largohen dy ose tre lojtar” dhe emri i Marcelo Brozovic eshte nder te paret ne liste sa i perket shitjeve.

Kroati i pelqen disa klubeve dhe ne ditet e fundit … Read More

Yaya Toure, Zabaleta dhe Mangala: Do te jete nje InterCity?

27/05/2016, 9:58 |

Inter ben (ose do te provoje te beje) pazar ne Manchester, me sakte tek City.

Sipas Tuttosport, Mancini ka kerkuar 3-4 lojtare te nivelit te larte per te kerkuar te arrije podin ne vitin e ardhshem: … Read More

Inter ka zgjedhur: Bruma do te vije ne Milano. Do te jete ai partneri i ri i…

21/05/2016, 9:20 |

Inter po ndjek me interes te madh Jeffrey Bruma. Mbrojtesi i PSV pelqehet shume nga shoqeria zikalter, por per te arritur tek hollandezi duhet nje shitje e madhe dhe keto para mund te vine nga Jeison Murillo.

Merkato zikalter, ultimatum per Vilhena. Takim me agjentin e Bruma, prioritet Biglia dhe Candreva

14/05/2016, 13:32 |

Lojtar i vitit te lindjes ’95 dhe nje prej lojtarve me perspektive me te madhe te Feynoord. Dhe tani Tonny Vilhena mund te perfundoj te Interi.

Dje ka pasur nje takim te ri ne Holande, me klubin zikalter … Read More

Inter, cfare sulmi: Ausilio ka fluturuar ne Hollande, pritet te mbyllet per Bruma

14/05/2016, 8:20 |

Inter ka gjetur goditjen e pare per sezonin e ardhshem? Ndoshta, duke pare qe Piero Ausilio ka fluturuar ne Hollande per te siguruar sherbimet e Bruma. Kete gje shkruan sot e perditshmja Italiane Corriere dello Sport, e cila … Read More

VIDEO – Bruma show ne Boterorin U20. Kur pyetet per Interin…

28/06/2013, 0:43 |

Armindo Tué Na Bangna, i njohur si Bruma, po mahnit ne Boterorin 20. Lojtari i krahut 18 vjecar i Sporting Lisbones, i perfunduar ne synimet e Inter, sot ka bere nje ndeshje te shkelqyer kunder Kubes. Dy assiste dhe … Read More

Interi po ndjek me kujdes Boterorin Under 20! Ja dy emrat qe zikalterit kerkojne me ngulm…

26/06/2013, 14:41 |

Interi eshte gjithmone shume e kujdesshme ne formimin e nje grupi lojtaresh cilesor per te ardhmen, dhe per kete gje zikalterit kane shume zbulues talentesh ne te gjithe boten.

Nje nga vitrinat e momentit eshte sigurisht … Read More

(VIDEO) Ronaldo i ri ngacmon interesin zikalter

25/06/2013, 14:43 |

Me nje sy ne merkato dhe me nje ne Turqi. Eshte toka ku po zhvillohet boterori i kombetareve Under 20, ku pervec skuadrave pjesemarrese, jane edhe vezhguesit te ekipeve me prestigjoze ne bote. Midis perfaqesuesve, nuk mund te … Read More