Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

brunico

Lojtaret ‘big’ dhe te rinjte te gjithe menjehere nen lupen e Spalletit!

11/07/2017, 11:58 |

Dje kane mberritur te gjithe ne kohe edhe lojtaret qe kane qene te grumbulluar me kombetaret plus dy blerjet e reja, me perjashtim te Medel qe eshte me leje duke qene se ka luajtur te plote Confederations Cup. 

Read More

Gazzetta – Inter, ja axhenda verore: qe nga data e grumbullimit te pare e deri tek miqesoret

05/06/2017, 14:37 |

Skuadra e Interit do te nise pergatitjen verore kete vit ne Riscone di Brunico ne daten 6 Korrik.

Aty jane parashikuar dy miqesore: ne daten 9 kunder austriakeve te Wattens dhe ne daten 15 kunder Nuremberg, … Read More

Inter-Wattens, ja formacioni i mundshem: eshte Ansaldi ne 4-2-3-1! Sot prova e pare…

09/07/2016, 10:01 |

Testi i pare sezonal per Interin sot ne oren 17:30 ne qendren sportive te Riscone ne Brunico: Zikalterit do te perballen me Swarowski Wattens, nje formacion i kategorise se dyte Austriake.

Roberto Mancini pritet te hedhe … Read More

“Jepi Mancio. Forza Mancio.” – tifozet zikalter ne Brunico jane me Mancinin!

07/07/2016, 11:18 |

Nga kontaktet e para me tifozet kete sezon, Roberto Mancini, duket absolutisht i qete dhe mbi te gjitha, sapo tekniku zikalter  ka hyre ne fushe ka qene njeriu me i mbeshtetur nga 300 tifozet qe ishin prezent ne … Read More