Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Bruno Peres

FcIN – Te gjitha alternativat e Cancelos: te shumte mbrojtesit qe i jane ofruar Interit

14/05/2018, 20:28 |

Edhe dje Piero Ausilio ka qene i qarte ne situaten lidhur me te ardhmen e Joao Cancelo dhe Rafinha.

“Do te kerkojme te bejme te munduren dhe te pamunduren brenda 30 qershorit, astaj merkato fillon me 20 maj dhe do … Read More

Corriere – Bruno Peres me shume se sa nje ide, sot agjenti takohet me Ausilon sepse…

11/05/2018, 11:06 |

Ai ka qene nje nga mbrojtesit e djathte me te talentuar ne Itali kur luante me Torinon dhe shkelqeu tek ata duke rene ne syte e klubeve me prestigjoze ne bote. 

Perpara dy sezonesh, edhe Interi ishte mjaft e interesuar … Read More

Inter ne sulm per Bruno Peres, deshire e Spallettit. Kjo do te thote se Cancelo…

09/05/2018, 12:18 |

Duket se ish-tranjeri i Romes, aktualisht tek Interi po mendon per mbrojtesin e krahut te Romes per sezonin e ardhshem.

Nder priorietet e Interit per merkaton e ardhshme, eshte edhe rikonfirmimi i Cancelos.

Portugezi ne fazen e dyte  te sezonit … Read More