Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Butic

Merkato – Inter, gjithcka e mbyllur per kroatin Karlo Butic!

24/06/2016, 11:04 |

Jo vetem emrat e medhenj dhe jo vetem blerje per te tashmen. Interi mendon edhe per te ardhmen dhe sapo ka mbyllur transferimin e lojtarit Karlo Butic.

Butic eshte i datelindjes 1998 dhe ka kombesi kroate. … Read More