Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

CagliariInter

Notat e Gazzetta dello Sport – Ivan eshte me te vertete i ‘tmerrshem’. Banega fari i skuadres!

06/03/2017, 12:45 |

Vetem nota te njejta ose mbi 6, pervec dy lojtareve qe nuk mund te vleresoheshin dot per shkak te minutazhit te paket si Joao Mario dhe Nagatomo.

Te gjitha notat jane kaluese per interistat e Piolit … Read More

Inter: 5 gola per te besuar ende tek Champions. Nese Banega luan si ndaj Cagliarit…

06/03/2017, 12:00 |

Pas humbjes ndaj Romes, Interi shenon 5 here ne kampionat dhe rikthehet ne garen per Europen.

Zikalterit, sipas Corriere dello Sport, mund te vijne fitore te tjera dhe kjo gje mund te dergoje Interi nne Champions … Read More

Gazzetta – Inter: ne Cagliari do te jete perseri 3-4-2-1. Rikthehet Miranda. Brozovic dhe Santon…

04/03/2017, 11:19 |

Stefano Pioli po punon qe te pergatise sa me mire te jete e mundur transferten e Cagliarit.

Ne 3-4-2-1 qe rigjen Miranden ne mbrojtje (ai dhe Medel jane ne rrezik kartonash, por Pioli ka perseritur se … Read More

Inter: Brozovic humbet ndeshjen ndaj Cagliarit. Ne dyshim Joao Mario. Balotazh ndermjet…

04/03/2017, 11:15 |

Stefano Pioli, per ndeshejn ndaj Cagliarit, do duhet te heqe dore, sipas Corriere dello sPort, nga Marcelo Brozovic i cili do te jete jashte per transferten ne ishull. Per sa i perket te tjereve, ne dyshim mbetet si … Read More

Foto SKY – Problemet e Interit dje: Faza mbrojtese e gjithashtu dy probleme te tjera…

24/02/2015, 23:35 |

Ne studiot e Sky Sport kane analizuar paraqitjen e Interit dje ne ndeshjen e djeshme kunder Cagliarit. Pavarsisht fitores (e treta rresht ne Kampionat) ka akoma dicka qe nuk shkon.

Keto ishin problemet e Interit ne … Read More

Cagliari-Inter, 25 lojtare te grumbulluar: rikthehet Andreolli me D’Ambrosio, ne liste edhe Ionut Radu…

22/02/2015, 17:06 |

Tre portiere, dhjete mbrojtes shtate mesfushore dhe pese sulmues ne dispozicion te Roberto Mancinit ne transferten e Cagliarit. Te bie ne sy rikthimi i Marco Andreolli dhe Danilo D’Ambrosio. Por ne liste eshte edhe portieri i Primaveres Ionut … Read More

SportMediaset – Cagliari-Inter, formacioni i mundshem: Podolski nga minuta e pare

20/02/2015, 19:46 |

Pas nje 3-3 ne Celtic Park, Inter i Roberto Mancini vazhdon ne kampionat me impenjimin e se henes kunder Cagliarit.

Per ndeshjes e Sant’Elia, tekniku nga Iesi, qe duket se ka gjetur kuadraturen e duhur taktike, i beson prape … Read More