Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

calciopoli

Perseri Ronaldo: “Kur ishta tek Interi nuk kemi luajtur vetem kunder skuadrave, por kunder nje sistemi mafioz…”

21/03/2018, 21:12 |

Fenomeni rikthehet te flasi per periudhen perpara se te shperthente skandali i Calciopolit.

Dy jave me pas, Ronaldo rikthehet te flasi per Calciopolin.

Fenomenti i cili eshte i ftuar ne Melbourne per Real Madrid World Football Experience, ka perseritur te … Read More

Moratti: “Mendime interesante nese fitojme ne Torino. Mancini-De Boer nje pastice. E di qe Suning…”

31/01/2017, 18:11 |

Presidenti legjendar i Interit, Massimo Moratti, ka dhene nje interviste te gjate per ‘Il Giorno’ ne Milano, ku ka folur per shume tema: nga Juventus-Inter, e deri tek Pioli dhe Mancini e De Boer. Per forcen e Suning … Read More

Calciopoli, refuzimi i radhes per Juventusin: skudeto e 2006 i mbetet Interit!

23/11/2016, 12:14 |

Gjykata e Apelit te Romes, me nje vendim te publikuar ne 22 Nentor 2016, ka refuzuar kerkesen e Juventusit per te revokuar skudeton e fituar nga Interi ne sezonin 2005-2016.

Klubi bardhezi i kishte kerkuar Gjykates … Read More