Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

cambiasso

Kontratat, te rejat per Milito, Cambiasso dhe Juan Jesus

04/09/2013, 13:11 |

Sipas Corriere dello Sport, kane nisur kontaktet e para mes agjenteve te Diego Milito dhe shoqerise zikalter per rinovimin e kontrates aktuale, qe skadon ne qershor 2014. Me shume mundesi ky mund te jete viti i fundit me … Read More

Cambiasso: “Me Mou kam nje lidhje te perjetshme. Ne ja nisim nga zero. Obiektivi eshte…”

01/08/2013, 23:57 |

Esteban Cambiasso ka analizuar ndeshjen qe shikon sot kundershtar Interin dhe Chelsean e Jose Mourinhos. I intervistuar per Inter Channel, ja fjalet e Cuchu:

MOU – Ndeshja me Chelsean do te jete nje ndeshje e bukur … Read More

Inter, Eventi i pershendetjes finale per tifozet. Fjalet e protagonisteve

21/07/2013, 22:22 |

Interi eshte prezent ne Piazza Carera ne Pinzolo per pershendetjen finale ndaj tifozeve. Kujtojme se Interi do te zhvilloje dy miqesore, neser dhe pasneser, dhe me pas do te niset drejt Shteteve te Bashkuara per pjesen tjeter te … Read More

Cuchu: “Kaq mundemi tani. Roli im…” Obi: “Pune e veshtire dhe pozitive. Traineri..”

17/07/2013, 19:06 |

Ne mikrofonat e Inter Channel, pervec Walter Mazzarrit, jane paraqitur edhe Esteban Cambiasso dhe Joel Obi. Ja fjalet e secilit prej tyre:

CAMBIASSO: “Keto ndeshje prove jane te rendesishme per te asimiluar ato qe na keshillon … Read More

Cambiasso: “Rinovimi? Pune 5-minutshe. Moratti themelor per Interin

13/07/2013, 0:41 |

I nderhyre ne mikrofonat e SportMediaset, Esteban Cambiasso vendos te mos tregoje shume per ardhjen e teknikut te ri Walter Mazzarri: “Nuk flas kurre per trainera, sepse cdo gje qe them merret ndryshe. Une e di shume mire … Read More

CdS – Cambiasso, takim me Interin: idete

05/07/2013, 11:53 |

Esteban Cambiasso javen e ardhsme do te takohet me Interin. Ne tavoline eshte nje kontrate por me nje ulje te rroges se tij. Sipas Corriere dello Sport, shoqeria zikalter mund ti kerkoje mesfushorit argjentinas te rishikoje edhe njehere … Read More

GdS – Isla dhe Dragovic, dite te nxehta ne shtepine e Interit.

05/07/2013, 11:13 |

Mungon me pak se nje jave nga fillimi i sezonit te ri te Interit, dhe ditet qe i prijne nisjes per ne Pinzolo do te jene shume te rendesishme per te ardhmen e skuadres zikalter.

Brenda … Read More

Mazzarri ka vendosur, Kovacic si Hamsik. Ja vendosja ne mesfushe

29/06/2013, 10:28 |

Walter Mazzarri, sipas Corriere dello Sport, ka vendosur se Mateo Kovacic do te mbuloje rolin qe Hamsik bente tek Napoli. I riu kroat ka treguar se di te luaje me top ne kembe por duhet te permiresohet ne … Read More

Sky – Mazzarri ka kerkuar 3 ose 4 lojtare. Per Guarin dhe Cambiasso…

03/06/2013, 14:31 |

Nga studiot e Sky Sport 24, Andrea Paventi shpjegon situaten lidhur me merkaton e Interit: “Mendoj se jane bere tre ose kater kerkesa nga ana e Mazzarrit per merkaton. Me pare duhet te shitet ne disa fronte, psh … Read More