Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

campagnaro

Obi dhe Campagnaro drejt lamtumires. Dy oferta…

14/04/2015, 20:43 |

Gjithmone e me konkrete hipoteza e nje divorci ne vere nga Inter per dy elementet e ekipit te Mancinit.

Po flasim per Hugo Campagnaro dhe Joel Obi, i pari, sipas Gazzetta TV, ka marr nje oferte nga Malaga dhe … Read More

TS – Mbrojtja, afrimet dhe lamtumirat: emrat e revolucionit.

26/03/2015, 12:02 |

Mbrojtja, do të ketë revolucion! Nuk ka dyshime për Tuttosport, do të ketë ndryshime të mëdha nga Mancini në repartin i cili ka mbetur prapa, i cili përfundoi shpesh në tavolinën e fajtorit këtë sezon. “Tashmë vec është transferuar … Read More

GdS – Hernanes titullar: ja zgjedhjet e Mancinit.

18/03/2015, 11:12 |

La Gazzetta dello Sport parashikon zgjedhjet e Roberto Mancinit në prag të ndeshjes së nesërme kundër Wolfsburgut. “Përpara Carrizos, Ranocchia, Juan Jesus dhe Santon, dyshimi është në mes të D’Ambrosios dhe Campagnaros. Pastaj hyhet në vorbull. Nëse Kovacic shkon në … Read More

Drejt Europa League – Mancini humbet dy lojtare: Jashte ndaj Wolfsburg sepse…

10/03/2015, 16:34 |

Mancini nuk do te jete me kontigjent te plote ndaj Wofsburgut te enjten ne Gjermani, sepse do i mungojne dy lojtare.

Hugo Campagnaro dhe Joel Obi nuk do te jene ne listen e te grumbulluarve per … Read More

Rishikim, Napoli – Inter, Mancini nuk rrezikon dhe i dërgon në fushë titullarët. Ranocchia do ta sheh përsëri “vendin e krimit”.

08/03/2015, 10:40 |

Interi, në kampionat, nuk fiton në Napoli që nga sezoni i largët 1997-98, atëherë kur flitej për Ronaldon, Ceccarini dhe Iuliano. Me 18 tetor 1997, Galante dhe Winter do ta vendosnin ndeshjen Napoli – Inter 0-2. Pastaj, pas … Read More

Rishikim, Atalanta – Inter: Mancini i beson dyshes Podolski dhe Icardi. Shaqiri dhe Campagnaro më shumë sesa Kovacic dhe Dodo.

15/02/2015, 11:21 |

Një fitore për t’i dhënë vazhdueshmëri paraqitjes së mirë të javës së kaluar kundër Palermos dhe për të dëshmuar që janë në rrugën e duhur. Inter shkon në Bergamo, në një fushë në të cilën nuk ka fituar … Read More

Inter, kushtet e lojtarve te lenduar: situata nga infermieria zikalter dhe koha e mundshme e rekuperimit…

30/09/2014, 19:05 |

Walter Mazzarri pas humbjes ne shtepi kunder Cagliarit ne kampionat duhet te bej llogarite edhe per te lenduarit brenda ekipit ne prag te ndeshjes se Europa League kunder Qarabag. Ne vazhdim gjendja e klinike e zikalterve qe kane … Read More

Inter-Porto, kontakte te reja per Rolando dhe akordi po vjen. Hugo ne dalje: keto jane mundesite e tij…

16/08/2014, 14:14 |

Te reja per te ardhmen e Rolandos vijne nga Sportmediaset. Mbrojtesi nen shenjestren zikalter, tani duket me afer. Ne fakt kontaktet mes klubeve kane filluar.

Interi nuk e ka blere ne qershor pas huazimit, duke bere … Read More

Sky – Ja oferta e Samp per Campagnaro. Nese ai largohet…

08/08/2014, 23:16 |

Nje milion e gjashteqind euro per dy sezone. Kjo eshte ajo qe Sampdoria do te ofroj tek Campagnaro per te e larguar ate nga Inter: argjentinasi nuk eshte i bindur, si zikalter ai fiton nje milion e gjysme … Read More

Agjenti i Campagnaros: “Samp? Nuk shkon tek Genoa dhe deshiron…”

08/08/2014, 22:38 |

Akoma e mjegulluar e ardhmja e Hugo Campagnaros, qe, gjithsesi duket te jete larg Interit. Per te shume thashetheme te merkatos: Juventus, Roma, Atletico Madrid, Genoa dhe Sampdoria. Vetem ekipi i fundit duket se ka vene shigjeten mbi … Read More

Palermo, tentative per Campagnaro: situata

03/08/2014, 15:43 |

Shume pasiguri, eshte nje e ardhme qe akoma per tu shkruar. Hugo Campagnaro jane gjithmone e me larg.

Pas sondazheve te Romes dhe Genoas, tani pas mbrojtesit argjentinas eshte Palermo, qe ka kerkuar informacione per te … Read More

FcIN – Campagnaro, kishte marreveshje me Juventusin. Me pas largimi i Conte ka bere te deshtoje gjithcka. Tani ai deshiron…

25/07/2014, 15:55 |

Akoma e dyshimte dhe e panjohur eshte e ardhmja e Hugo Armando Campagnaro. Ne oret e fundit ka perparuar hipoteza Genoa per te, nje emer qe gjithsesi, sipas asaj qe eshte mbledhur nga FcInterNews.it, nuk ka nje qendrueshmeri … Read More

Agjenti i Campagnaro: “E ardhmja do te vendoset ne 10 dite. Nese Inter…”

17/07/2014, 10:19 |

Hugo Campagnaro nuk eshte cituar nga Thohir ne listen e mbrojtesve te Interit per sezonin e ardhshem. Aventura si zikalter e mbrojtesit duket se do te mbyllet se shpejti, me Romen e cila eshte duke e ndjekur, por … Read More

Campagnaro: “Krenar qe jam tek Inter, dua te qendroj. I falenderoj per…”

16/07/2014, 17:26 |

Hugo Campagnaro ka folur per nje kanal televiziv te Rio Cuarto. Mbrojtesi zikalter ka perfituar nga mundesia, duke qene perpara shume gazetareve te pranishem, per te falenderuar te gjithe ata qe ne vitet dhe muajt e fundit i … Read More