Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Campbell

Campbell, Ausilio ne sulm! Huazimi eshte i mundshem. Okaka? Derby. Balotelli dhe Icardi…

03/12/2014, 21:30 |

Gianluca Di Marzio per Sky Sport 24 ka folur per merkaton e Inter. Sipas gazetarit, Roberto Mancini ka dhene emrat e Alessio Cerci dhe Erik Lamela qe jane lojtar te veshtire per tu arritur. Klubet respektive nuk i largojne ata si huazim.

Read More

Sky – Derby per Kramaric? Nga Janari fillon lufta. Borini dhe Campbell…

20/11/2014, 18:11 |

Sic tregon Dario Massara per Sky Sport 24, eshte shume e mundeshme qe ne dritaren e ardheshme te merkatos te kete nje Derby merkatoje ndermjet Interit dhe Milanit e lojtari per te cilin do luftojne dy Milanezet pritet … Read More

Sky – Ausilio ka kuptuar: nje sulmues do te vij ne janar. Do jete njeri nga keta tre…

13/11/2014, 23:44 |

Massimiliano Nebuloni ne sherbim per SkySport24 flet per pregaditjet e Interit ne prag te derbyt.

Ky pushim mund ti kthej Mazzarrit lojtaret si Osvaldo, Nagatomo e Guarin ne top forme, te cilet nuk jane grumbulluar nga … Read More

Kramaric per qershorin, eshte edhe Inter. Campbell, hapet Arsenal. Diktat i ET per janarin…

12/11/2014, 20:13 |

Ne shtepine e Inter flitet qe tani per merkaton.

Erick Thohir tashme ka bere te ditur, qe shoqeria do te leviz per ti vene ne dispozicion perforcimet adekuate Mazzarrit per nje vend ne Evrope.

Por, rregulli i Ausilios nuk ka … Read More

Dy blerje ne janar. Sulmi, ka nje balotazh. Idea Masuaku, ne mbrojtje…

10/11/2014, 18:17 |

Inter leviz ne merkaton e janarit. Sky raporton qe zikalterit jane pas nje sulmuesi dhe nje mbrojtesi, me Palacion jo ne top forme dhe vetem 3 sulmues perpara.

SULMI – Emrat jane ata te Borinit, qe ka … Read More

Sky – Interi zgjedh objektivin e ri: Ne sulm tek Arsenali per Campbell, eshte i arritshem sepse…

08/11/2014, 14:58 |

Nje ide e re merkatoje e cila sapo eshte futur ne listen e “shpenzimeve” zikalter nga drejtori sportiv i Interit Ausilio dhe qe eshte zbuluar ne oret e fundit nga Gianluca Di Marzio, eksperti i njohur i merkatos … Read More