Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Cancelo

Inter, per Cancelon ke nje armik me shume: agjenti Mendes po punon kunder zikalterve. United ne Angli…

12/04/2018, 11:58 |

Nese gjithcka do te vertetohej, atehere lajmet e sotme per Interin nuk do te ishin aspak te mira. 

Behet fjale per te ardhmen e Joao Cancelo.

Raportet e Interit dhe Valencias ne keto momente nuk jane me te mirate mundshme.

Read More

Gazzetta – Numra alla Maicon per Cancelon: admironi duke pare shifrat anesorin portugez! Blerja e tij…

12/04/2018, 11:12 |

Anesori portugez po tregohet gjithmone e me shume fondamental per skuaderen e Spallettit.

Nje rritje me te vertete e madhe, pasi ka qene per shume kohe nje objekt misterioz ne skuadren e Interit.

Joao Cancelo tashme eshte bere zot i … Read More

Inter, revolucion me mbrojtesat e krahut: Vetem D’Ambrosio i sigurt. Santon, Nagatomo dhe Dalbert…

12/04/2018, 10:27 |

Zikalterit jane gati te bejne nje ristilim te kraheve te mbrojtjes per sezonin e ardhshem.

Prej vitesh, krahet e mbrojtjes kane qene thembra e akilit e Interit me shume lojtare qe kane ardhur dhe kane ikur pa lene gjurme por … Read More

Gazzetta – Merkato Inter, ja problemi i vertete per blerjen e Cancelo. Kondogbia nuk mjafton!

06/04/2018, 11:46 |

Interi po punon shume per blerjen e Cancelos, por ky transferim duket shume e veshtire.

Edhe La Gazzetta dello Sport, ashtu si eshte thene me pare nga FcInter1908.it,  ka nenvizuar sot, se si Interi po mundohet per te blere Joao … Read More

VIDEO – Super ndeshja e Joao Cancelo ndaj Milanit

05/04/2018, 15:34 |

Nuk do te kishte tifoze me te lumtur se ata te Interit nese skuadra zikalter do te vendose te bleje kartonin e Joao Cancelo nga Valencia ne fund te sezonit.

Mbrojtesi i ri portugez po tregon ndeshje pas ndeshje tek … Read More

Adani: “Inter, te lutem mos e bej kete gabim vdekjeprures me Cancelon…”

05/04/2018, 14:56 |

Interi barazoi dje me Milanin me rrjeta te paprekura ne nje ndeshje ku zikalterit merituan dicka me shume por fati nuk ishte nga ana e tyre dje. 

Nje nga lojtaret qe shkelqeu perseri ishte edhe Joao Cancelo.

Pikerisht anesori portugez … Read More

Spalletti, cfare fjalesh per Cancelo. ‘Sherri’ eshte larg: “Tani te gjithe e duartrokasin, por…”

04/04/2018, 15:44 |

Ne konferencen e djeshme per shtyp tranjeri zikalter ka folur per momentin pozitiv qe ka kaluar portugezi tek Interi.

Joao Cancelo dhe Luciano Spalletti kane pasur jo pak probleme me njeri-tjetrin qe ne fillim te aventures se talentit portugez te … Read More

Corsera – Eshte nje Inter me i matur, qe ka gjetur Perisicin me te mire bashke me Rafinha e Cancelo

04/04/2018, 10:41 |

Interi luan shanset e saj per te siguruar pjesemarrjen ne edicionin e ardhshem te Champions League ne tre transfertat radhazi me Milanin, Torinon dhe Atalantan. Kete thote Corriere della Sera qe shkruan:

“Rrezik per zikalterit jane impenjimet e shpeshta. Mes … Read More

Dje per Cancelon kartoni i kuq i gjashte ne karriere

27/03/2018, 17:12 |

Nate per tu harruar ajo e Joao Cancelos dje.

Lojtari i Interit ka mare nje karton te kuq ne Gjeneve ne miqesoren kunder Hollandes qe Portugalia e humbi 3-0.

Per mbrojtesin zikalter, i cili aktualisht po kalon nje forme mjaft … Read More

Juventusi eshte gati te hidhet ne sulm per Cancelo! Ne kete moment, zikalterit…

27/03/2018, 10:25 |

Interi eshte gjithmone e me afer marrjes se Kwadwo Asamoah nga Juventusi. 

Eshte nje goditje me zero shume e rendesishme, duke pare se ganezi tashme eshte nje lojtar totalisht i rekuperuar dhe i rinuar si mbrojtes i krahut te majte.

Read More

VIDEO – Ndeshje per tu harruar ajo e Cancelos me Porgualine: Mer karton te kuq ndaj Hollandes!

26/03/2018, 22:53 |

Joao Cancelo ka qene nje nga notat me pozitive tek Interi i ketij sezoni. 

Me paraqitjet e tij te mrekullueshme Joao ka bere per vete te gjithe popullin zikalter te cilet deshiren me te madhe ne merkaton e veres kane … Read More

Gazzetta – Cancelo dhe Kondogbia blerje te veshtira per Inter dhe Valencia sepse…

26/03/2018, 9:44 |

Pas nje fillimi te veshtire, Joao Cancelo ka arritur te gjeje formen e tij me te mire me bluzen zikalter.

Ne kohet e fundit portugezi ka filluar cdo ndeshje nga minuta e pare duke fituar keshtu besimin e Spallettit … Read More

Rafinha dhe Cancelo kane bere per vete Interin: Ja cfare duhet per blerjen e tyre!

25/03/2018, 14:10 |

Braziliani dhe portugezi kane rritur nivelin e kualitetit ne skuadren zikalter, por qe te blihen nga Interi nuk do te jete aspak e thjeshte.

Pikerisht per kete fakt priten dy telenovela te ndryshme per blerjen e dy lojtareve, takime … Read More

Corriere – Ju zbulojme mbrojtjen e Interit ne 2017/18: ja si do te rreshtohet prapavija e Spallettit!

25/03/2018, 13:07 |

Parashikohet nje vije mbrojtese goxha ndryshe nga i sotshmi tek Interi ne prag te sezonit te ri.

Ashtu si shpjegon ne faqet e saj Corriere dello Sport, tek Interi jane rruges De Vrij dhe Asamoah, ndersa Miranda dhe Lisandro LopezRead More