Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 7, 2022

Scroll to top

Top

Cancelo

Interi ka nje arme me shume: Joao Cancelo. Ja pse portugezi eshte bere i pazevendesueshem!

23/03/2018, 23:13 |

Ish-lojtari i Valencias e ka nisur me mjaft probleme sezonin por tashme eshte nje pike kyce e formacionit zikalter.

Spalletti duket se bashke me Interin ka rigjetur edhe nje prej pikave kyce te ketij Interi. Te dielen qe kaloi zikalterit … Read More

Historia tragjike e jetes se Cancelo: Ja pse shkruan ne cdo postim “Mami me beko”!

23/03/2018, 13:17 |

Joao Cancelo po tregon vlerat e tij ne fushe me Interin kete sezon aq shume sa ka bere nje tifozeri te tere te dashurohet me te.

Por ajo qe e ben akoma me te lartesuar karrieren e Cancelos deri … Read More

Cancelo, Inter dhe Valencia po diskutojne cmimin dhe menyren e pageses. Kondogbia…

22/03/2018, 14:24 |

Cancelo po dhuron nje futboll ne krahun e djathte te mbrojtjes qe tifozet e Interit kishin vite pa e pare, qe nga koha kur nje brazilian mbizoteronte nga ato ane. 

Portugezi ka treguar nje nivel shume te larte sa here … Read More

Cancelo, blerja nga Valencia shume e komplikuar: ja cfare e bllokon investimin e Interit!

21/03/2018, 12:15 |

Klubi zikalter deshiron qe ta konfirmoje mbrojtesin e krahut te djathte portugez, por me sa duket, nuk mund ti lejoje vetes nje investim prej 35 milione eurosh.

Ne Interin e Spallettit po vihet gjithmone e me shume ne dukje Joao … Read More

Merkato – Interi deshiron te bleje Rafinhan, po nese kualifikohet ne Champions. Ndersa Cancelo…

20/03/2018, 21:19 |

Sky Sport ofron nje shpjegim te detajuar se si eshte situata e dy lojtareve zikalter.

Sa me shume kalojne ndeshjet, akoma me shume Cancelo dhe Rafinha tregojne se e meritojne Interin.

Qe te dy lojtaret perfaqesojne dy pika kyce te … Read More

Skriniar mer cmim ne vendlindje, por Cancelo tallet me te: “Shiko, gjirafa e Sllovakise…”

20/03/2018, 18:08 |

Mbrojtesi sllovak i Interit mer komplimente nga Eder por Cancelo tallet me te duke lene nje koment plot humor.

Dje ne darke Milan Skriniar ka mare dy cmime ne atdheun e tij, Sllovaki.

I pari ka te beje me klasifikimin … Read More

VIDEO – Ndeshja perfekte e Joao Cancelo ndaj Sampdorias

19/03/2018, 17:31 |

Nuk do te kishte tifoze me te lumtur se ata te Interit nese skuadra zikalter do te vendose te bleje kartonin e Joao Cancelo nga Valencia ne fund te sezonit.

Mbrojtesi i ri portugez po tregon ndeshje pas ndeshje tek … Read More

Formacioni i Javes se 29 ne Serie A: tre Interista nder me te miret!

19/03/2018, 15:53 |

Me perfundimin e Javes se 29 te Serie A, website i njohur i futbollit, WhoScored.com ka publikuar edhe formacionin me te mire te javes ne Itali ku bejne pjese edhe tre nga shume protagonistet e fitores se Interit ndaj Sampdorias.

Read More

Statistikat – Cancelo dhe ndeshja e tij perfekte e denje per Maicon

18/03/2018, 20:55 |

Cancelo erdhi tek Interi me pritshmeri te medha: ai vinte si nje nga talentet me premtues ne nivel boteror dhe nga tifozet zikalter u pa qe ne fillim si dikush qe mund ta bente krahun e djathte te mbrojtjes shume … Read More

Inter, Spalleti ka qellim te konfirmoje Rafinhan: ne pankine Brozovic? Borja Valero…

16/03/2018, 18:28 |

Ndeshja ndaj Samp po afrohet dhe po ashtu edhe dyshimet e Spallettit rreth formacionit te ndeshjes po zhduken dalengadale.

Dy dite larg nga sfida me Sampdorian, Luciano Spalletti mund te beje disa ndryshime te formacionit qe te dielen barazoi me … Read More

SPECIALE – Si do te ngjaje mbrojtja e Interit 2018-19?

16/03/2018, 13:54 |

Zerat ne merkato jane te shumte per blerjet e Interit sezonin e ardhshem, por keto zera, per repartin e mbrojtjes sa po vjen dhe intensifikohen. 

Ausilio ka qene shume aktiv ne merkato edhe pse hapja e merkatos do edhe tre … Read More

Ne rast se Cancelo nuk blihet, mbrojtesi i ri i krahut do te vinte nga Sampdoria

16/03/2018, 12:07 |

Nese Interi do te vendoste te mos shpenzonte 35 milione euro per Cancelon, atehere do te tentonte te blinte mbrojtesin e krahut te Sampdorias, polakun Bereszyinski.

Interi keshtu, per sezonin e ri, po sheh jo pak ne shtepine e Sampdorias.

Read More

Si eshte mardhenia Spalletti-Cancelo? Portugezi…

15/03/2018, 15:25 |

Mund te themi pa problem se ceshtja Spalleti-Cancelo (nuk dihet mire nese mund ta quajme vertete nje ceshtje), ka qene lajm i javes ne ambjentin zikalter. 

Cfare ndodhi? Gjithcka lindi pas ndeshjes me Napolin ku portugezi deklaroi se i pelqente … Read More

Portugalia, zyrtarizohen te grumbulluarit e kombetares: dy Interista ne liste!

15/03/2018, 15:01 |

Portugalia me ne krye Fernando Santos ka publikuar sot listen e te grumbulluarve per dy ndeshjet e ardhshme te kombetares.

Ne kete liste bejne pjese Interisti Joao Cancelo dhe Joao Mario, lojtari qe po luan aktualisht tek West Ham, … Read More