Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 6, 2022

Scroll to top

Top

Cancelo

Gazzetta – Valencia ka vendosur te bleje Kondogbia, por Interi per Cancelon…

15/03/2018, 12:23 |

Valencia duket e bindur te paguaje parate qe parashikon e drejta e blerjes per francezin Kondogbia.

E ardhmja e tij duket se eshte ende e lidhur me Valencian. Te bindur nga paraqitjet e tij, klubi spanjoll duket se ka vendosur … Read More

Spalletti ka per te gjithe: deklarata kunder drejtuesve, Suning, Cancelos dhe Candreves

12/03/2018, 22:31 |

Askush nuk e kishte parashikuar shperthimin e Spallettit pas ndeshjes se djeshme ndaj Napolit.

Tekniku italian kishte per te gjithe dje duke leshuar deklarata thumbuese per drejtuesit e tij, Suning por edhe per lojtaret e tij si Cancelo dhe Candreva.

Read More

Ja nga linden deklaratat e Spallettit pas ndeshjes ndaj Cancelos. Portugezi deklaroi pas Napolit…

12/03/2018, 13:22 |

Nga cfare rrethanash linden fjalet e Spallettit ne drejtim te Cancelos pas ndeshjes se djeshme?

Kete pyetje ja kane bere vetes jo pak tifoze zikalter pasi kane lexuar deklaratat e dites se djeshme te mister Luciano Spallettit.

Tekniku i Interit … Read More

Spalletti fjale te renda ndaj Cancelo: “Qahet shume. Deshiron gjithmone…”

12/03/2018, 11:11 |

Fjale te renda ato ne drejtim te Joao Cancelos nga ana e Luciano Spallettit pas ndeshjes se djeshme.

Spalletti, tranjeri zikalter, ka folur ne ‘Zona Mista’ pas ndeshjes ndaj Napolit, te mbyllur me te njejtin rezultat si ne fazen … Read More

Merkato – Inter po mendon per nje operacion 3 x 1 per te blere Cancelon: Nagatomo…

06/03/2018, 18:24 |

Interi ka vendosur qe te konfirmoje Joao Cancelon per sezonin e ardhshem: operacioni eshte i veshtire, i shtrenjte, sepse e drejta e blerjes eshte teper e larte, por zikalterit kane disa karta qe mund ti perdorin.

Joao Cancelo dhe Interi … Read More

Inter, ne vere do te ndryshohet gjysma e mbrojtjes: 2 blerje te reja, Cancelo plus Skriniar

06/03/2018, 11:36 |

Nje nga objektivat e drejtuesve zikalter per merkaton e veres se ardhshme eshte forcimi i repartit te mbrojtjes.

Ideja eshte qe te krijohet nje mbrojtje duke filluar nga siguria qe ofron Skriniar dhe Cancelo i kompletuar per te cilin … Read More

Joao Cancelo ka bindur Interin: ja plani i zikalterve per ta blere ne vere

06/03/2018, 11:06 |

Joao Cancelo eshte nje nder te paktit qe kane shkelqyer tek Interi kete sezon duke mos pasur asnje moment renie te formes, por duke luajtur gjithmone ne nivele te larta dhe te kenaqshme.

Pas nje demtimi qe e detyroi te … Read More

Sky – Milan-Inter, formacioni mundshem: Icardi nga minuta e pare. Brozovic…

04/03/2018, 1:21 |

Zyrtarisht jemi ne diten e derby dhe pyetjet rreth formacionit te mundshem tek zikalterit mbeten te njejta. A do te luaje Borja Valero? Ku do te luaje Candreva? A do te jete titullar Karamoh? Po Brozovic? Nese Spalletti sot nuk … Read More

Inter, gjithcka e mbyllur per blerjen e Cancelo. 35 milione euro per Valencian. Zyrtarizimi shume shpejt?

01/03/2018, 17:19 |

Nuk do te kishte nje Interist jo te gezuar ne rast se klubi do te vendoste te blinte portugezin qe ka shkelqyer ne krahun e djathte te mbrojtjes.

Pikerisht per kete ceshtje, mediat ne Spanje kane shkruar sot se … Read More

Cancelo: “Derbyt nuk luhen por fitohen. Interi top, mund te arrijme ne Champions. E ardhmja…”

01/03/2018, 11:03 |

Mbrojtesi i krahut portugez eshte gati per derbyn e se dieles dhe ka folur sot ne faqet e La Gazzetta dello Sport pothuajse per gjithcka.

Qe kur eshte hedhur ne fushe si titullar per here te pare ne Kupen e … Read More

Inter, blerja e Cancelo e lidhur me shitjen e Nagatomos ne fund te sezonit

27/02/2018, 11:46 |

Ndoshta shume nuk do ta besonin kete lajm, por sipas mediave ne Itali, blerja e Joao Cancelo nga ana e Interit pritet te kaloje nga shitja apo jo e Yuto Nagatomo.

Interi po vlereson strategjine me te mire per blerjen … Read More

Super Deporte – Valencia do te bleje Kondogbia, Interi Cancelon: ja detajet e operacionit

23/02/2018, 16:06 |

Vetem tre muaj larg vendimit perfundimtar te operacioneve te lidhura me njera-tjetren, Geoffrey Kondogbia dhe Joao Cancelo, pozicionet e Interit dhe Valencias duket se jane mare: spanjollet – sipas asaj qe lexohet ne edicionin online te Super Deporte – kane … Read More

Joao Cancelo, Interi ben nje hap prapa: portugezi do vazhdoje si zikalter. Deciziv ka qene…

26/12/2017, 11:48 |

E papritur kthesa qe mori situata e Joao Cancelo: mbrojtesi i krahut zikalter, shume here eshte ndjekur nga zerat spanjoll qe e shikonin te kthyer qe ne janar ne Spanje, por duket se do i duhet te zgjase … Read More

Gazzetta – Cancelo, eshte radha e tij tani ndermjet Cagliarit dhe Chievos…

22/11/2017, 11:54 |

Tek elementet pak te perdorur ne kete faze te pare kampionati nga Spalletti, eshte edhe Joao Cancelo.

“Ai ka edhe alibi sepse pesoi nje demtim teper te rende ne gju sapo filloi sezoni – sakteson Gazzetta … Read More