Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

candreva

Pastorello ne zyrat e Interit: dy oferta per Candreva. Malcom, Politano dhe Nagatomo…

21/06/2018, 19:35 |

Federico Pastorello ne zyrat e Interit eshte gjithmone burim i te rejave te rendesishme.

Agjenti italian (qe po negocion ne disa fronte me klubin zikalter) eshte paraqitur ne zyrat e klubit per te diskutuar rreth tre situatave qe e shohin … Read More

Suso i gatshem te transferohet te Interi! Ausilio per spanjollin ofron Candrevan kurse Milan…

21/06/2018, 0:15 |

Gianluca Di Marzio pak minuta me pare dha lajmin se Interi ka bere nje tentative per spanjollin e Milanit, Suso.

Milani tashme eshte i vetdijshem per kete kontakt nga ana e Interit me agjentin e spanjollit dhe po pret qe … Read More

Nga Miranda te Skriniar, shi rinovimesh brenda 30 qershorit: ja arsyeja

17/06/2018, 16:36 |

“Rinovimet jane gati, programi eshte i ngjeshur”.

Corriere dello Sport e nis keshtu artikullin e sotem rreth rinovimeve ne shtepine zikalter.

Kjo sepse Interi deshiron te sistemoj bilancin sa me shume qe eshte e mundur deri me 30 qershor, … Read More

Plusvalencat dhe lista UEFA, Ausilio e Gardini ne takim me Zhang: largohen Eder e Candreva?

16/06/2018, 13:06 |

Dje ne Milano ka pasur nje takim me protagonist edhe Steven Zhang, Piero Ausilio dhe Giovanni Gardini.

Eshte folur per plusvalencat qe duhen bere brenda 30 qershorit dhe per limitimet e listes se Champions pas vendimeve te UEFA sa i … Read More

Pastorello: “Candreva ka rinovuar, qendron te Interi. Malcom? Inter po e vlereson lojtarin…”

14/06/2018, 0:09 |

Merkato ne hyrje dhe merkato ne dalje.

Por edhe rinovime. Keshtu duket se ka vepruar Interi me Antonio Candrevan.

Ne fakt eshte SportItalia, qe ka kontaktuar ne telefon Federico Pastorellon (agjent i Candrevas dhe jo vetem) i cili ka … Read More

Inter-Sassuolo, ja lojtaret qe rrezikojne ndeshjen me Lazion ne rast kartoni te verdhe…

12/05/2018, 14:40 |

Inter-Sassuolo qe luhet sonte ne Meazza eshte nje prej ndeshjeve me te rendesishme te Interit ne vitet e fundit.

Kjo ndeshje, nje gjysme-finale sic e ka pershkruar Spalletti, eshte shume e vlefshme sepse ne rast fitoreje atehere cunat zikalterit do … Read More

Corriere dello Sport – Jo vetem Icardi. Juventusit dine t’i shenojne edhe Perisic, Brozovic, Candreva e…

27/04/2018, 12:35 |

Icardi eshte macja e zeze e Juventusit, por te Interi ka edhe lojtare tjere qe ne te kaluaren i kane bere keq bardhezinjeve. I kujton Corriere dello Sport.

“Behet fjale per Perisic, Brozovic, Candreva dhe Eder. Edhe 7 gola tjere, … Read More

Candreva: “Te fitojme per tifozet, jemi gati! Do jepja gjithcka per fitoren dhe kualifikimin ne CHL. Brozo…”

26/04/2018, 23:20 |

Dy dite larg nga Inter-Juve, Antonio Candreva ndalet per mikrofonat e Premium Sport per te folur rreth ndeshjes.

“E thote edhe Brozovic qe nje jave, mezi po presim te arrij kjo ndeshje sepse eshte e rendesishme per ne qe te … Read More

Corriere – Ausilio takohet me agjentin e Asamoah, Nagatomos dhe Candreves: ja per cfare eshte folur!

17/04/2018, 10:14 |

Corriere dello Sport, ashtu si mediat tjera, provon te zbuloj dicka nga vizita e Federico Pastorello ne Appiano Gentile.

Interi edhe njehere tjeter po tregon se sa shume aktive eshte ne merkato edhe pse ajo nuk eshte hapur ende zyrtarisht.

Read More

Spalletti konfirmon, Candreva drejt rikithimit

16/04/2018, 19:18 |

Te shtunen e kaluar ne Bergamo ka mbetur ne pankine.

Nje problem ne kavilje beri qe Antonio Candreva te mos ia dal dot qe te luaj duke e detyruar keshtu t’i shoh shoket e skuadres nga pankina.

Por ne … Read More

Inter, Spalletti po mendon seriozisht per mbrojtjen me 3 ndaj Cagliarit. Nderkohe Brozovic…

16/04/2018, 10:18 |

Eshte nje lajm qe nuk do te beje te lumtur aspak tifozet zikalter, sidomos nese do te kujtojne minutat e para te atij Interi qe u pa ne fushe ndaj Atalantes.

Eksperimenti i bere nga Luciano Spalletti me mbrojtjen me … Read More

Steward i goditur nga Candreva, ai kerkon falje dhe ben nje gjest te bukur

13/04/2018, 14:38 |

Ne xhiron e fundit te kampionatit, Antonio Candreva ka goditur nje punonjes te stadiumit ne ndeshjen me Torinon.

Topi i goditur nga gjuajta e lire nga perfunduar ne shpinen e punonjesit duke e lenduar ate dhe si pasoje ka perfunduar … Read More

VIDEO – Operohet me shpejtesi punonjesi i stadiumi qe u godit nga Candreva me top! Mjeket i heqin nje organ…

12/04/2018, 23:43 |

Topi i gjuajtur nga Candreva ka qene shume i forte dhe eshte ndalur pikerisht ne shpinen e Marcos, student 25 vjecar.

Diagnoza ka treguar se nga gjuajtja e Italianit, Marco ka thyer demtuar disa brinje dhe eshte operuar me shpejtesi … Read More

Sky – Vecino rekuperohet. Candreva ende jashte: Karamoh ne fushe ndaj Atalantes?

12/04/2018, 15:00 |

Pas humbjes se pafat ndaj Torinos, zikalterit do te tentojne te dalin me nje rezultat pozitiv nga transferta e Bergamos.

Duke pare se kete jave do te luhet edhe Lazio-Roma, nje hap fals i Interit do te ishte i … Read More