Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

caner erkin

Erkin thote boll: “Lajme te paverteta. Nuk do te shitem dhe do te luaj me Interin sezonin qe vjen!”

27/06/2016, 10:22 |

“Kohet e fundit kam degjuar te flitet per Besiktas dhe Galatasaray dhe nje tufe me skaudra te huaja. Por lajmet nuk jane te verteta aspak. Ne sezonin e ri do te luaje me Interin”. 

Caner Erkin … Read More

Agj. i Erkin: “Do te flas me Fenerbahcen, me Interin marreveshja eshte e kryer: firmat ceshtje kohe!”

23/05/2016, 12:47 |

Kapitull i ri ne sagen e te ardhmes se Caner Erkin, me protagonist, ne kete rast, agjentin e lojtarit qe per mikrofonat e 24saatfutbol jep me te rejat per zhvillimet e fundit:

“Sot do te jem ne … Read More

Brozovic drejt rinovimit. Erkin shume afer Interit! Telles…

09/03/2016, 1:43 |

Interi ka filluar te punoj per sezonin e ardhshem dhe nje prej synimeve te klubit zikalter eshte qe te blindoj kroatin Marcelo Brozovic qe shpesh eshte lidhur edhe me nje largim.

Eksperti i merkatos, Gianluca Di Marzio raporton … Read More

Inter, edhe Erkin me parametra zero? Sot zikalterit kane kaluar…

08/03/2016, 23:31 |

Inter eshte shume afer blerjes me parametra zero te turkut Caner Erkin.

Sic raporton Alfredo Pedulla nga sajti i tij sot zikalterit kane kaluar edhe konkurrencen angleze, me Liverpool ne krye, per nje kontrate qe mund te … Read More

Agjenti i Erkin: “Nuk rinovon, do te largohet nga Fenerbahce. Inter? Po filloj te mendoj qe…”

03/06/2014, 14:53 |

Agjenti i Erkin, Batur Altiparmak, ka folur per situaten ne Sussidiario.net:

Cfare te rejash kemi per rinovimin?

“Asnje te re, futbollisti nuk do te rinovoje kontraten me klubin turk. tani po shohim perreth”.

Ka ndonje gje te vertete per interesimin … Read More

Presidenti i Fenerbahce: “Erkin meriton Europen, por Inter…”

28/05/2014, 13:13 |

Presidenti i Fenerbahce Aziz Yildrim flet per ceshtjen qe lidhet me lojtarin e krahut te majte Caner Erkin, per te cilin hap mundesite e transferimit duke shpjeguar: “Mua do te me pelqente ta shihja ne Europe, dhe … Read More

Agjenti i Erkin: “Nuk kemi pasur kontakte me Interin. Per rinovimin…”

09/05/2014, 13:46 |

Agjenti i Caner Erkin, Altiparmak, ka folur ne median turke Sporx per te ardhmen e klientit te tij, i cili shihej shume prane Interit: “Kane ardhur oferta per te, por njoftimet qe bejne marreveshjen te mbyllur me Interin … Read More