Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Caprari

SportItalia – Skriniar, ja cfare deshiron Sampdoria nga Inter. Szczesny dhe Banega…

22/06/2017, 23:25 |

 

Alfredo Pedulla, gazetar i SportItalia ben nje permbledhje te merkatos se Interit:

“Skriniar pelqehet shume, eshte zgjedhja e pare per Interin. Samp kerkon 27 milione euro ose 20 milione plus kartonin e Caprarit, duke perjashtuar keshtu nga tratativa Nagatomon … Read More

Caprari: “Besimi i nje klubi si Interi me emocionon. Dua te shpaguaj…”

08/07/2016, 22:55 |

“Sot eshte nje dite speciale. Konsiderata dhe besimi i nje klubi si Interi me emocionon dhe me mbush me krenari”.

Jane fjalet e para si lojtar zikalter ne Twitter te Gianluca Caprari.

“Do te jap … Read More

Berardi dhe Candreva i kanë thënë ‘po’ Interit: situata. Gjithcka e kryer për Caprarin, Gabbiadini dhe Borini janë alternativat

30/06/2016, 10:41 |

Rrugët që dërgojnë tek Domenico Berardi dhe Antonio Candreva – objektivat e konfirmuar nga vetë Erick Thohir – nuk janë të thjeshta. Por zikaltërit, tashmë kanë marrë miratimin e të dy lojtarëve, kështu shkruan e përditshmja Gazzetta dello … Read More

“Caprari eshte afer Interit”, e konfirmon presidenti

29/06/2016, 22:04 |

Inter ka duart te Gianluca Caprari, sulmues i Pescara. Kofirmimi vjen nga vet presidenti i klubit Daniele Sebastiani, qe per mikrofonat e Club Napoli All News ka shpjeguar:

“Napoli ishte interesuar per Caprarin, por pastaj nuk ka pasur asgje. … Read More

Interi seriozisht pas Gabriel Jesus: kontakte te shpeshta me ndermjetesuesin. Oferte edhe per…

28/06/2016, 0:21 |

Sic raporton Manuele Baiocchini te Sky Sport, Interi ka hyre ne menyre te vendosur ne gare per Gabriel Jesus.

Lojtari eshte ndjekur nga Juventus, Barcelona, Real Madrid dhe Bayern Munich. Sipas gazetarit kontaktet mes klubit zikalter … Read More