Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

cassano

Cassano sulmon Stramaccionin: “Njeriu me i keq qe kam njohur ne futboll. Ja bera mire qe…”

28/05/2018, 19:32 |

“Stramaccioni eshte personi me i keq qe kam takuar ndonjehere ne boten e futbollit”.

Jane fjalet e Antonio Cassanos qe kthehet te flas per eksperiencen e tij te Interi me Andrea Stramaccionin dhe perleshjen qe kishin pasur.

“Kam takuar … Read More

SKY – Santon, te reja ne mbremje. Baselli-Cassano…

01/02/2015, 21:24 |

Mario Giunta, ekspert i merkatos, ka bere nje permbledhje nga studiot e SkySport24 mbi levizjet ne minutat e fundit te merkatos per Interin: “Baselli? I intereson edhe Interit dhe te tjerave, keshtu Milan duhet te luftoj ne diten e … Read More

Cassano-Inter, jemi afer! Ja detajet e kontrates dhe te rejat e fundit…

30/01/2015, 16:38 |

Nepermjet profilit te tij Twitter, Paolo Bargiggia jep nje lajm shume te rendesishem rreth, rikthimit shume te mundshem, te Antonio Cassanos tek Interi.

Sipas asaj qe tregon gazetari i SportMediaset ne mengjesin e sotem eshte arritur … Read More

Per mesfushen vazhdon te monitorohet Diarra. Cassano…

30/01/2015, 0:18 |

Inter monitoron merkaton, per te vendosur goditjet e fundit, decisive.

Duhet nje perforcim ne mesfushe, edhe eksperience: Lass Diarra eshte por ceshtjet ligjore me Lokomotiv Moska nuk jane pengesa te lehta per tu kaluar.

Zikalterit … Read More

“Sa bukur qe luani, bej komplimente nga ana ime Mazzarrit”. Keshtu Cassano i thote Juan Jesus pas…

02/11/2014, 15:17 |

Kunder Parmes, Interi beri nje nga ndeshjet e radhes te dobeta edhe pse vinte nga dy fitore rresht.

Konfirmimi vjen edhe nga Walter Mazzarri pas ndeshjes: “Per fat te keq kemi nje problem shume te madh. … Read More

Cassano: “Mazzarri, trajner i madh, por…”

30/07/2013, 20:12 |

Antonio Cassano ka folur sot per tekniket qe ka patur ne karriere. Komplimentat e zakonshem per Fabio Capello, ndersa per Stramaccionin dhe Mazzarrin, gjykimi ka qene me i ashper:

Capello? Numri 1. Allegri? Trajner i madh. … Read More

SKY – Cassano, lamtumira e vendosur prej kohesh. Shkaku…

07/07/2013, 8:42 |

Cassano tashme eshte lojtar i Parmes. barezi ka thene se Mazzarri i kishte premtuar nje vend titullar ne formacion qe me pas e ka thyer ate premtim. Ja si e shpjegon situaten Massimiliano Nebuloni, gazetar i SKY afer … Read More

Titujt e gazetave kryesore per diten e sotme

05/07/2013, 1:00 |

Belfodil dhe jo vetem. Ne faqen e pare te Gazzetta dello Sport te dites se sotme flitet per nje tjeter objektiv zikalter. Me i rendesishmi, me i ndjekuri. Mazzarrit i duhet nje mesfushor qendror dhe emri i pare … Read More

Moratti: “Thohir? Akoma tek raundi i pare. Ndersa Cassano…”

04/07/2013, 23:58 |

Massimo Moratti, president i Interit, ka folur ne keto minuta ne mikrofonat e Sport Mediaset, gjate kthimit nga nje ceremoni martesore. Ja cfare ka raportuar Marco Barzaghi per programin ‘Speciale Calciomercato’ per Italia 1, duke nisur nga Erick … Read More

Cassano: “Falenderoj Morattin, Branca dhe Ausilio, por jo Mazzarrin…”

04/07/2013, 19:05 |

Dite prezantimi per Cassanon ne shtepine e Parmes. Sulmuesi barez u transferua tek ekipi emilian ne operacionin Belfodil. Dhe natyrisht, ish numri 99 zikalter do te fliste edhe per eksperiencen e sapo mbyllur me Interin, skuader qe ka … Read More

(FOTO) Carolina Cassano pershendet interistat ne Twitter

04/07/2013, 15:07 |

Lamtumira e Antonio Cassano dhe komunikata e Parmes ka ardhur dje: Cassano eshte lojtar i Parmes. Interi kete mengjes e ka falenderuar qe ka nderuar fanellen zikalter. Presidenti Moratti e ka quajtur ‘artist’ dhe perpara firmes me Parmen, … Read More

Inter zyrtarizon largimin e Cassanos “Presidenti Moratti dhe tifozet…”

04/07/2013, 13:30 |

Interi ka zyrtarizuar para pak minutash largimin e Fantantonio Cassano drejt Parmes. Kjo eshte komunikata zyrtare dhe falenderimi per te:

FC Internazionale komunikon se ka perfunduar me Parma Football Club shitjen perfundimtare te sulmuesit Antonio CassanoRead More

Titujt e gazetave kryesore per diten e sotme

04/07/2013, 0:42 |

Radja Nainggolan eshte akoma objektivi numer nje per drejtuesit e merkatos zikalter. Vleresohen edhe alternativa te tjera, por mesfushori belg eshte zgjedhja e pare e Mazzarrit dhe shoqerise, per vete faktin se do te ishte shume i vlefshem … Read More

ZYRTARE – Cassano eshte lojtar i Parmes. Ndersa per Belfodil…

03/07/2013, 18:56 |

Parma FC komunikon me kenaqesi blerjen nga Interi te fantazistit Antonio Cassano dhe i jep zyrtarisht mireseardhjen lojtarit ne familjen verdheblu. Detajet e prezantimit te lojtarit qe do te veshe fanellen 99 do ti japim me vone.” – … Read More