Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

cassano

Cassano – Belfodil, gjithcka e bere. Ndersa Longo…

02/07/2013, 17:00 |

Eshte gjithcka praktikisht e mbyllur per arrdhjen e Ishak Belfodil tek Inter. Sic raporton Silvia Vallini nga Sky Sport 24, nje nga drejtuesit e Parmes, Antonino Imborgia, ka konfirmuar qe marreveshja per Ishak Belfodil dhe Antonio Cassano tek … Read More

Belfodil, sot mund te zyrtarizohet. Ceshtja Silvestre dhe kontratat…

02/07/2013, 10:51 |

Gjithcka po shkon drejt mbylljes ne tratativen Belfodil. Sic raporton Sky Sport 24, sot mund te jete dita e duhur per te zyrtarizuar gjithcka. Cassano do te kaloje tek Parma, ndersa Silvestre nuk ka vendosur akoma. Gjithsesi, kjo … Read More

Agj. Cassanos: “Per Fantantonion tek Parma mbyllet brenda tre diteve”

01/07/2013, 16:26 |

Beppe Bozzo, agjenti i Antonio Cassanos, ka folur per mikrofonat e ParmaToday duke shpjeguar qe tratativat per kalimin e sulmuesit barez tek Parma duhet te mbyllen brenda gjysmes se kesaj jave. Duke folur nga Argjentina, Bozzo ka shpjeguar … Read More

Mazzola: Mazzarri eshte shume mire. Belfodil? Nuk eshte nje fenomen

28/06/2013, 15:16 |

Ne mikrofonin e CalcioMercato.it, Sandro Mazzola, ish legjenda e Interit, ka folur per Interin qe po rilind. Duke filluar qe nga Walter Mazzarri: «Mazzarri me pelqen shume, do ta merrja ne pankinen e Interit, kohe para se te behej … Read More

Belfodil ndryshoje shifrat e marreveshjes. Branca dhe Parma…

28/06/2013, 10:00 |

Marreveshja do te  behet. Dhe Ishak Belfodil do te jete nje lojtar i ri i Interit, edhe per faktin se Antonio Cassano ka pranuar te kaloje tek Parma e Roberto Donadonit dhe faktori Silvestre nuk eshte themelor ne … Read More

GdS – Belfodil tek Interi, brenda te shtunes do te behet dhe zyrtarizimi. Cassano dhe Silvestre duhet te thone po Parmes

26/06/2013, 12:13 |

Tashme eshte ceshtje kohe: Ishak Belfodil do te jete sulmuesi i ri i Interit. Konfirmimi vjen nga Gazzetta dello Sport, e cila shpjegon edhe situatat e Cassanos dhe Silvestres: «Sulmuesi duhet te zgjidhe disa detaje me sponsorin teknik, … Read More

SKY – Belfodil drejt Interit. Keto jane shifrat e pages…

23/06/2013, 14:37 |

Ishak Belfodil eshte shume prane veshjes te fanelles te Interit, per tu bere sulmuesi me i ri zikalter. Por me pare, duhet te presim konfirmimin e Antonio Cassanos ndaj Parmas. Duke u nisur nga te rejat qe Matteo … Read More

Preziosi: “E doja Cassanon, por ndoshta eshte vone…”

22/06/2013, 19:46 |

Ne mikrofonat e Sky Sport 24, presidenti i Genoas Enrico Preziosi ka folur per takimin e bere pak me pare me agjentin e Cassanos, Giuseppe Bozzo: “Bozzo eshte agjent i shume lojtareve, ka edhe te tjere pervec Cassanos. Natyrisht kemi … Read More

Cassano, ore te nxehta. Takim mes agjentit dhe Enrico Preziosit

22/06/2013, 17:59 |

Genoa po provon tentativen finale per te arritur tek Antonio Cassano. Ka nisur prej gjysem ore nje takim mes Beppe Bozzo, agjent i lojtarit, dhe Enrico Preziosit, president i Genoas. Shoqeria kuqeblu ne fakt po ben sulmin e … Read More

Belfodil do te luaje tek Inter. Cfare ngelet per tu bere ne merkato?

22/06/2013, 11:10 |

Me shkembime ose jo, Ishak Belfodil eshte i Interit. Klubi zikalter ka nje marreveshje totale me agjentet e franko-algjerianit, i cili do te vije me shume siguri ne Milano, edhe nese Silvestre dhe Cassano do duhet te benin … Read More

Carolina Marcialis: “Dashuria e Cassanos me Interin…”

20/06/2013, 22:52 |

Me nje tweet te pak minutave me pare, Carolina Marcialis, bashkeshortja e Antonio Cassanos ka bere te kuptohet se aventura e talentit barez me Interin ka perfunduar ketu. Ne fakt, Marcialis ka postuar ne Twitter nje artikull te … Read More

Parma dhe Genoa duan Cassanon… Cfare do te ndodhe?

20/06/2013, 9:22 |

Gazzetta dello Sport niset nga dicka e sigurt: Interi do Ishak Belfodil me cdo kusht. Marreveshja me Parmen eshte pothuajse ne perfundim, por gjithcka varet nga Cassano dhe Silvestre. Ne qofte se te dy do te pranojne Parmen, … Read More

SKY – Belfodil tek Inter, edhe sikur Silvestre ose Cassano te refuzojne

19/06/2013, 17:20 |

Edhe ne qofte se Antonio Cassano ose Matias Silvestre do te kundershtonin kalimin tek Parma, gjithsesi Ishak Belfodil do te vinte tek Inter. Sic raporton Sky, dy shoqerite kane rene dakord per gjithcka, por edhe ne qofte se … Read More

Di Marzio: “Cassano? Mazzarri e kishte bere zgjedhjen. Donati…”

19/06/2013, 9:13 |

Vijne detajet e para te levizjeve te merkatos te Interit. Gianluca Di Marzio, ekspert i njohur i merkatos, ben permbledhjen ne editorialin e tij per TuttoMercatoWeb.

CASSANO – Kur Interi ka zgjedhur Mazzarrin, shume kane menduar … Read More