Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

cassano

Di Marzio: “Ka mbaruar darka mes Leonardit dhe agjentit te Cassanos. Tani..”

19/06/2013, 0:03 |

Gianluca Di Marzio jep te rejat per situaten Cassano: “Sapo ka mbaruar darka, me besimin se gjithcka do mbyllet pozitivisht. Beppe Bozzo, agjenti i Cassanos ka takuar drejtorin gjeneral te Parmes, Leonardi, per te percaktuar oferten per sulmuesin … Read More

Laudisa: “Belfodil investim i shkelqyer, por Interi do marre nje sulmues tjeter. Cassano..”

18/06/2013, 21:48 |

I ftuar ne studiot e Premium Calcio, eksperti i merkatos te Gazzetta dello Sport, Carlo Laudisa komenton kalimin shume te mundshem te Ishak Belfodil tek Inter, dhe gjithashtu largimin e Cassanos me destinacion Parmen: “Fjalet e bukura te … Read More

SKY – Motivet pse Interi shpenzoi per Belfodil

18/06/2013, 21:12 |

Eshte folur shume per shpenzimet e medha per te blere gjysmen e kartonit te Belfodil. Shume e konsideruan nje shpenzim te ekzagjeruar, duke pare se do jepen 10 milion dhe dhenia hua e Cassano dhe Silvestre (ky i … Read More

(FOTO) Per disa minuta fillon takimi Inter-Genoa

18/06/2013, 20:38 |

Mungon shume pak per takimin mes Presidentit te Genoas, Enrico Preziosit, zv. presidentit Rosati, Drejtorit Sportiv Delli Carri dhe dirigjentave interiste per te folur per Antonellin, Gilardinon, Cassanon dhe Alvarez. Me poshte keni makinen e presidentit Preziosi qe … Read More

Di Marzio – Inter – Belfodil, problemi mund te vije nga Cassano

18/06/2013, 20:15 |

Interi ka gjetur marreveshjen me Parmen per te marre Belfodil ne Appiano Gentile. Tani fjala kalon tek lojtaret qe jane te perfshire ne marreveshje. Ndersa nuk do te jete problem per Silvestre, ne marreveshje perfshihet edhe hua-dhenia e … Read More

Gjendet marreveshja mes Inter dhe Parmes per Belfodil. Mungon vetem…

18/06/2013, 19:28 |

Gianluca Di Marzio, direkt nga Sky, njofton se Interi ka mbyllur marreveshjen per te marre Ishak Belfodil: “Mund te themi qe Interi dhe Parma kane gjetur marreveshjen: gjysma e Belfodil per 10 milion euro dhe dhenien hua te … Read More

Sky – Belfodil, Inter takon agjentet, gjysma per kartonin, huazimin e Silvestres dhe cash

18/06/2013, 16:57 |

Belfodil dhe Antonelli, dy emrat me te nxehte per merkaton interiste per momentin. Dy tratativa qe po diskutohet ne keto ore. Ja cfare thote Gianluca Di Marzio nga studiot e Sky Sport: “Vazhdon operacioni mes Interit dhe Parmes, … Read More

SKY – Parma ka kontaktuar me agjentin e Cassanos

18/06/2013, 14:07 |

Sic tregon Gianluca Di Marzio, pak minuta me pare, Parma ka kontaktuar me agjentin e Antonio Cassanos, Giuseppe Bozzo, dhe e ka informuar per tratativen me Interin. Ne oret e ardhshme, Interi do takohet perseri me klubin verdheblu … Read More

Branca pergenjeshtron gjithcka: “Asnje takim me Genoan. Cassano..”

18/06/2013, 13:53 |

Diten e sotme po flitej shume per nje takim mes Genoas dhe Interit, ku pervec te tjerash do te flitej per te ardhmen e Antonio Cassanos. Drejtori i zones teknike zikalter, Marco Branca, ka pergenjeshtruar gjithcka per gazetaret … Read More

Pedulla: “Inter-Belfodil, mund te arrihet marreveshja. Kushtet…”

18/06/2013, 13:38 |

Alfredo Pedulla, eksperti i merkatos te Sport-Italia, qe dje ishte i pari qe foli per darken mes Inter dhe Parmes te konfirmuar me vone edhe nga te tjeret, eshte kthyer te flase per idene e Interit per te … Read More

Inter, dy takime. Belfodil piste e nxehte, ide per Bertolacci. Ndersa Silvestre

18/06/2013, 11:43 |

Interi luan ne dy pista: Genoa dhe Parma. Zilalterit do te takojne sot drejtuesit e te dyja skuadrave dhe jane shume tratativat qe do diskutohet, sic shpjegon Gianluca Di Marzio:

“Dy takime te programuara. Me Genoan … Read More

Di Marzio: «Inter-i kerkon Antonelli-n, sot eshte takimi me Genoa-n»

18/06/2013, 11:40 |

Gianluca Di Marzio, nga studiot e Sky-it, deklaron se Luca Antonelli i Genoa-s ka hyre ne interesin e Inter-it per krahun e majte: «Antonelli, Inter-it i pelqen dhe flitet per nje takim ne oret e ardhshme, per sot. … Read More

Di Marzio: “Neser takim mes Inter dhe Genoa. Do flitet per…”

18/06/2013, 0:06 |

Takim mes Inter dhe Genoa i planifikuar per neser. Kete thote Gianluca Di Marzio nga websiti i tij: “Hapet nje rruge merkatoje mes Morattit dhe Preziosit, ne loje eshte emri i Luca Antonellit per krahun e majte zikalter. … Read More

Bozzo: “Cassano qendron. Shkembimi Gilardino-Schelotto mund te behet”

14/06/2013, 10:56 |

Giuseppe Bozzo, agjent i Mazzarrit, Cassanos, Schelottos dhe Gilardinos ka bere nje interviste ne gazeten TuttoSport ku flet per tema te ndryshme qe i perkasin Interit.

Niset nga ceshtja e trainerit Mazzarri dhe cfare skuader do … Read More