Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

cellino

Corso: “Nainggolan goditje e mire, por me Cellinon eshte e veshtire”.

08/09/2013, 13:16 |

Ish interist: “Fernando? Nuk me duket dhe aq i forte”.

Per te kompletuar mesfushen e Interit, Mario Corso, ish sulmues i zikalterve, ka nje emer ideal. Dhe e shpjegon ne mikrofonat e IlSussidario.netRadja Nainggolan do te … Read More

Cellino, jo Romes: “Nuk e shes Nainggolan”

01/07/2013, 15:02 |

Sot ne Rome ka pasur nje takim midis drejtorit sportiv te Romes Walter Sabatini dhe presidentit te Cagliarit, Massimo Cellino. Menaxheri roman ka prezantuar nje propozim prej 10 milion € per te marre gjysmen e kartonit te mesfushorit. Nderkohe … Read More