Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

celtic

Rishikim Inter – Celtic, dy dyshime për Mancinin: Hernanes – Kuzmanovic dhe D’Ambrosio – Campagnaro. Shaqiri është.

26/02/2015, 11:54 |

Obiektivi: kualifikimi në të tetat e finales. Një detyrë e cila u komplikua pas shënimit te golit të barazimit nga Guidetti, në Glasgow një javë më parë. Alarmi i ndezur tek Inter: kundër Celtic nuk mund të bësh … Read More

Shaqiri i bindur: “Jemi superior ndaj Celtic. I nënvlerësuam në ndeshjen e kaluar, po nesër nuk do të ndodhë kjo gjë”.

25/02/2015, 12:25 |

Për mikrofonët e mediave britanike flet Xherdan Shaqiri për ndeshjen e kaluar ndaj Celtic, por me shikim për të bërë më mirë në ndeshjen e kthimit nesër në ora 19, në San Siro:

“Realiteti është që kemi bërë një gabim … Read More

Rishikim Celtic-Inter, Mancini mendon për 4-3-2-1 me Shaqiri-Kovacic pas Icardi. Titullar edhe Kuzmanovic dhe Dodo?

19/02/2015, 10:59 |

Të gjashtëmbëdhjetat e Europa League, tani fillon puna serioze. Pas një periudhe me pritje të mëdha (por munguan rezultatet), tani Inter e ka kuptuar që nuk do të ketë më shaka. Fitimi i këtij trofeu që kohë më parë … Read More

Icardi: “Atmosfera e Celtic Park nuk më frikëson. Thashethemet më zbavisin, por unë tashmë jam në një klub të madh”.

17/02/2015, 14:07 |

Edhe dy ditë na ndajnë nga ndeshja që do luhet në Glasgow, Mauro Icardi “rrëfehet” për Daily Record, duke folur për ndeshjen kundër Celtic dhe nga pritjet e tij:

“Mbështetësit e Celtic do të krijojnë një … Read More